Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

evo, treci retard govori o problemima jadnog "mise beka" :(on zna zasto nema mleka. kako to zna? reko mu misa beko licno.
prepričava bekov govor. prvo kaže kako mu je (tom nekom) beko kupio kravu, a sekund posle kaže da mu je beko dao kredit za kupovinu krave. :isuse: Edited by pacey defender
Link to comment
fali taj bunt! jedino se beogradski sindikat buni, i nesto marcelo...ko je ovaj retard?
PressistaToooo! Baba rekla! Kako je dobro! Penzija nevr dajz. DS da je pametna pa da urami jedno 50 slika Jeremicevljevih da posalje u Mesne Zajednice pa da se odradi neko kolo a RTS da dodje da slika.Old school! Edited by Mp40
Link to comment

evo ga i mladi lider iz sumadijedajte tu evropu, da dodje da uzme ministarske pozicije, da nas nauci kulturi. ni ja nisam dovoljno kulturan...wtf?

Link to comment
evo ga i mladi lider iz sumadijedajte tu evropu, da dodje da uzme ministarske pozicije, da nas nauci kulturi. ni ja nisam dovoljno kulturan...wtf?
To se nekad, dok smo imali jednopartijski sistem(ko da je sada nešto drugačije, ali 'ajde...), na partijskim sastancima zvalo samokritika... Svako je trebao da ustane i kaže zašto on ne valja... Eh, kakva su to vremena bila...Sad, mladim liderima ne daju, valjda, da se samokritikuju na sastancima, pa moraju, jadni, preko TV-a...
Link to comment

Utisak nedelje | nedelja 5. septembar u 21Gosti: Vuk Jeremić, Đorđe Vukadinović i Boško Jakšić. Četiri dana pred zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija,

Link to comment

kakav je bio utjesak? ja kad vidim cipiripija, obuzme me neko mladoliderstvo i onda nishta ne mogu da gledam. a zao mi djordjije je sigurno vrlo vrludao :(zakog sada igra djordjije?

Link to comment
zakog sada igra djordjije?
Za Tadićevu inkarnaciju Voje od Koštunića.Btw, meni je utisak večerašnjeg Utiska što Jeremija nije imao nekadašnji VIP status, da sam sedis Oljom u studiju. Očito je vapio za publicitetom, bilo gde i bilo kako, da bi amortizaovao svoj predstojeći debakl u UN.A, recimo, da je Olji "neka ptičica" prišapnula da će ovog uskoro da gurnu pod led, pa zato nije našlaza shodno da mu rezerviše "prazan sto".
Link to comment

Sta je bre ovo? Zivot i Delo Nemanje K.? Ako sam dobro skapirao, Neci pise neku autobiografsku knjigu, koja jos nije izasla, ali ju je Olja eskluzivno procitala, pa ga sad propituje. :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...