Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Totalno promašena poenta. Olja kao napada Pink a njena tv još gora, tatjana došla da proda seljačku foru na kraju, psiholog samo o opštim mestima, karadžić ko i uvek, jedino kritičar reče ponešto vredno pažnje.Niko da se dotakne ozbiljnije globalnog fenomena zaglupljivanja i otupljivanja raje kroz tv produkciju đubreta ala farma, VB i slično. Radi marvo, plaćaj kredite i ne pitaj zašto i kako a kada dođeš kući tu je naša šarena i vesela produkcija da te pretvori u budalu koja gleda druge budale koje čine budalaštine na tv-u. Bitno je da niko ne razmišlja šta se dešava okolo, ima ko će da "brine" o tome.
stariji ljudi pricaju da smo imali sjajan tv program u bivsoj jugoslaviji, slusao se radio luksemburg, pricalo se o nekim mnogo mudrim stvarima na tom teveju, nije bilo sunda... kad odjednom ti ljudi kljukani tim "pametnim" programom pocese da se kolju i da zatiru seme jedni drugima. ipak mislim da se previse vaznosti pridaje takvim programima. vise bih voleo da se razgovara o informativnom programu nego o potpuno benignim rijaliti emisijama. dok ovo kucam slusam predraga markovica na studiu b kako prica da se nekada vise citalo, da su bajaga i bregovic citirali markesa i umberta eka u pesmama, a sada su vrednosti bla, bla, bla...eh, nekada je bilo mnoooooogo bolje.
Link to comment

zašto li su se samo skoncentrisali na farmu? zbog aktuelnosti?a zaboravismo da patronizujuće ponovimo da srbi narod kratkog pamćenja - iliti: bilo je i sličnih ogavnosti na svim televizijama. uključujući b92. a tek morbidarija. subotom u 18h i nedeljom u 20h.otklon sa glavne teme: tu je rts ispao najčistijeg obraza - dve devojke na imanju (mihajlovska i maćić) i 24 sata svadba. pritom se niko nije setio da otkupi licencu za jeftin, edukativan, i uopšte uzev, altruističan reality mtv made.baš me interesuje da li bi meni pustili (nepostojeći, jer nisam znao o čemu se radi) amaterski klip meni najneomiljenije emisije na tv, da sam bio obavešten da tako nešto postoji, i da sam ga ja stavio na jutjub. šifra: led, otežan pristup zgradi, tehničari koji se vrlo sporo kreću, usled vremenskih uslova, jedan od tehničar se zapetljava u kablove. recimo da je takav scenario moguć. vidim da to više ne snimaju, pa će biti lepo svima ako ne bude druge sezone.karadžić je po meni, ukoliko se ne pretvara i nije neko ko prvo baca pogled u svoj novčanik - gospodin čovek, i - opet kažem ukoliko nije opet neki lažnjak u pitanju (nikome više ništa ne verujem)- jedan emotivac, gotovo aksioznih pokreta i mimike = nedovoljno ubedljivog nastupa. ako je to u pitanju - to se vežba i nauči. poslednji put sam ga gledao u stanju nacije, i ovaj, večerašnji nastup mu je bio neuporedivo bolji.

Link to comment

Dosta moralisanja, kako bi opstalo američko, englesko, francusko ili bilo koje drugo društvo da nema televizije kao glavne alatke za amortizaciju ličnih i kolektivnih nezadovoljstava?! Rijaliti programi nisu naš izum! Ako hoćete socijalnu revoluciju u nekoj državi, samo joj ukinite televiziju! Da je Gebels imao televiziju, sada bismo svi pričali nemački, a Sankt Peterburg bi se zvao Hitlerštat!

Link to comment

juce sam branio karadzica zbo toga sto je reagovao kako je reagovao kada je bila gay parada. svaka cast na tome, ali uzasno je neprijatno slusati sta on prica i kakve gluposti lupeta."dok je bio zoran djindjic premijer program je bio dobar, kada je dosao kostunica odmah je pocelo ovo"jel ima on prijatelje koji ce mu reci da ne lupeta ovakve gluposti?

Link to comment
Čemu ova tema sad?
Zato što mnogi sumnjaju u autentičnost Mladićevih dnevnika. Nameće se pitanje ko ih je sada plasirao i sa kakvim ciljem. Šatro, tek sad ih pronašli na tavanu Ratkove kuće...Onaj penzionisani kontraobaveštajac zaslužuje više prostora u medijima: zna puno i raspoložen je za priču. Edited by Buum
Link to comment

Uvek sam imao problem kada mi "penzionisani kontraobavestajci" otkrivaju istinu...Za pocetak nema tu "penzije" <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...