Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

sudarrr titana, Olja i Tatjana,pink protiv b92, koja je pametnija, koja je jaca, koja ce kojoj vise da ga zavuce, cupanje za kosu, stikla u ledja, ajmo cure, udrite

Link to comment

A na pinku..Grand sa sve ukljucenjem gledalaca,pisanjem po grobu,opstenjem sa prvim redom na sahrani i mrtvom majkom..Olja bi najbolje uradila da paralelno u emisiju ukljuci Pink u live verziji..

Link to comment
sudarrr titana, Olja i Tatjana,pink protiv b92, koja je pametnija, koja je jaca, koja ce kojoj vise da ga zavuce, cupanje za kosu, stikla u ledja, ajmo cure, udrite
Upravo tako™. Samo jos da se potuku u blatu ^_^Inace, Tatjana jes' 1 jaka MILF-ovka, ali sto je nekako iritantna, nervira bre. Vlajcic u principu prica OK, narocito oko ovog licimurja™. A pljuje i RRA, sto je dobro.
Link to comment

MILF-ovka je presekla Olju kad joj rekla:Pa dobro mi kao biramo ubacujemo bivše devojke, ljude koji ne pričaju među sobom, A šte ste vi mislili kad ste doveli Čanka i Vučića u emisiju; da će biti kulturni ou obraćanju jedan drugom?Olja odma najavila reklame, kako kukavički kako 92....

Link to comment
MILF-ovka je presekla Olju kad joj rekla:Pa dobro mi kao biramo ubacujemo bivše devojke, ljude koji ne pričaju među sobom, A šte ste vi mislili kad ste doveli Čanka i Vučića u emisiju; da će biti kulturni ou obraćanju jedan drugom?Olja odma najavila reklame, kako kukavički kako 92....
1 kvalitetan pwn.
Link to comment
A Karadzic je standardno dosadan.
ne znam sta mu/ti je standard, ali meni deluje kao da uvek prica jedno pola minuta duze nego sto bi trebalo...
Link to comment

Zena spokesman trzista koje-postoji-zato-sto-postoji odradila svoj poso.Ministar jadan, psiholog autistican, jedino deda kriticar na momente dobar.

Link to comment

buahahahahahahahakakav uvod, i onda kada svi ocekuju da ce reci da se farma zavrsava ona kaze da je donesena odluka da ce trajati duze. bravo za pink!lepo su ga zavukli svima

Edited by kojot
Link to comment

Totalno promašena poenta. Olja kao napada Pink a njena tv još gora, tatjana došla da proda seljačku foru na kraju, psiholog samo o opštim mestima, karadžić ko i uvek, jedino kritičar reče ponešto vredno pažnje.Niko da se dotakne ozbiljnije globalnog fenomena zaglupljivanja i otupljivanja raje kroz tv produkciju đubreta ala farma, VB i slično. Radi marvo, plaćaj kredite i ne pitaj zašto i kako a kada dođeš kući tu je naša šarena i vesela produkcija da te pretvori u budalu koja gleda druge budale koje čine budalaštine na tv-u. Bitno je da niko ne razmišlja šta se dešava okolo, ima ko će da "brine" o tome.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...