Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Jaoj, majku ti jebem, psiholog otvorio dušu :isuse:O nekome ko je njega nešto zlostavljao kao dete.. šumica, "mleko iz piše", "jel ga šiljiš?", "hoćeš da mi pokažeš pišu".. 5 minuta već.
pa dobro sta sad i mene je startovao neki lik kao on je petar pan sve slatkoslatko pa mi se spontano smucio. nisam imala pojma tad sta hoce a posle nisam mogla da verujem, sreca pa nista zivo nije bilo; bitna su licna iskustva~!
Link to comment

e da, bila je i neka ciganka koja je htela da me kidnapuje kod bajlonijeve pijace u sred bela dana, pa sam videla naocitog visokog mladica, povikala au secours! i on me je spasio :naughty:

Link to comment

Aj' sta zajebavate - psihic nije bio tako los. Policajac je doduse mestimicno gutao i permutovao glasove ali poenta se ipak mogla razumeti.Jedino ovaj prosvetar - on je bio visak vec u najavi.

Link to comment

Sve sto ste hteli da znate o Farmi i Trenutku istine, mozete cuti na B92 u udarnom terminu od 21h.Gosti Utiska nedelje su Tanja Vojtehovski, Marko Karadžić, Dragan Popović i Milan Vlajčić. Kao i u svakoj emisiji, Marko Karadzic niti ima sta da prica na zadatu temu niti se u nju uklapa, nesto slicno kao prosle nedelje onaj prosvetar ili sta je vec bio.

Link to comment

dve najgledanije talk show emisije se bave psovanjem u rijaliti programu. da verujem u teorije zavere rekao bih da ovo neko namerno forsira da se ne bi pricalo o bitnijim temama. neverovatno kakvim nebitnim stvarima se bave.

Link to comment
dve najgledanije talk show emisije se bave psovanjem u rijaliti programu. da verujem u teorije zavere rekao bih da ovo neko namerno forsira da se ne bi pricalo o bitnijim temama. neverovatno kakvim nebitnim stvarima se bave.
Pa celu emisiju posvetili su i tome što je Toma Nikolić rekao nekome džukelo u skupštini. Apsolutno sam ubeđen da se to radi namerno da bi se bacala prašina u oči. Edited by nemoderisani
Link to comment
dve najgledanije talk show emisije se bave psovanjem u rijaliti programu. da verujem u teorije zavere rekao bih da ovo neko namerno forsira da se ne bi pricalo o bitnijim temama. neverovatno kakvim nebitnim stvarima se bave.
Pa ne može svaka emisija da bude o Kosovu biggrin.gif
Link to comment
dve najgledanije talk show emisije se bave psovanjem u rijaliti programu. da verujem u teorije zavere rekao bih da ovo neko namerno forsira da se ne bi pricalo o bitnijim temama. neverovatno kakvim nebitnim stvarima se bave.
Jučerašnji Dnevnik je tekao ovako:Boris TadićBlok vesti iz sveta sa, za ovdašnji živalj, veoma bitnim vestima iz Brazila, Japana i AmerikeEvrovizija, fudbal, košarka, vreme
Link to comment
NVO čega?
mafije.pošto volimo da zovemo organizovana kriminalna udruženja mafijama pa imaš saobraćajnu, lekarsku i ostale mafije tako imaš i NVO mafiju. to su udruženja građana koja od milošte zovemo nevladinim a koja su svoje pipke pustila duboko u vladine i sve ostale poslove gde ostvaruju razne uglavnom nedozvonjene uticaje, koja se poglavito finansiraju iz inostranstva a delom i iz budžeta iz koga se više izdvaja za njih nego recimo za bolnice, puteve, pravosuđe i slično. naravno ne radi se o udruženjima za zaštitu beloglavog supa i tome slično......već o onima koji vole da brinu brige koje nisu njihove, u svoje ime a za tuđ račun.e ovaj lik mi je tipičan primer nekoga ko pripada takvom svetu.
Link to comment

verovatno si u pravu kad kazes da ima mnogo tzv. nevladinih organizacija cija je jedina srvha isisavanje novca, ali mislim da si nasao pogresnog coveka kao prmer. prvo, ja uopste nemam pojma da je on clan neke nevladine organizacije?! drugo, on je jedini predstavnik vlasti koji je otvoreno stao na strani ljudi koji organizuju gay paradu. covek je tada ispao hrabar i pricao protiv fasisticke stoke koja je htela da ubija, lomi glave, pusta krv na ulicama beograda...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...