Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

putovao sam pre par godina do hana sa covekom koji sedi skroz desno . mislim da se zove petar borovic. nismo nista pricali do pauze, a onda kada sam izasao iz autobusa i zapalio cigaru prisao mi je i pitao me zbog cega pusim. kasnije se predstavio i rekao cime se bavi a ja sam od sramote bacio cigaru. sledecih sat vremena mi je drzao predavanje o stetnosti pusenja i protestantskoj etici. sjajan covek.

Link to comment

Sto mrzim ovakve poturice - Otkako sam prestao da pushim, i opali po pusacima.A onda izvali : Ja znam dobro da popijem. Sta seru po pusacima, mrzim tu agresiju, ako svaki peti umire od pushenja znaci da je to zdravo , 4/5 ljudi umire sto ne pushi. Zena je u pravu

Link to comment
Sto mrzim ovakve poturice - Otkako sam prestao da pushim, i opali po pusacima.A onda izvali : Ja znam dobro da popijem. Sta seru po pusacima, mrzim tu agresiju, ako svaki peti umire od pushenja znaci da je to zdravo , 4/5 ljudi umire sto ne pushi. Zena je u pravu
Moj deda pušio i pio 100 godina. Eno ga živ i zdrav, jaše konja, ide u lov...
Link to comment
Sto mrzim ovakve poturice - Otkako sam prestao da pushim, i opali po pusacima.A onda izvali : Ja znam dobro da popijem. Sta seru po pusacima, mrzim tu agresiju, ako svaki peti umire od pushenja znaci da je to zdravo , 4/5 ljudi umire sto ne pushi. Zena je u pravu
1/5 umire direktno od pusenja, a 4/5 od pasivnog udisanja dima.
Link to comment
1/5 umire direktno od pusenja, a 4/5 od pasivnog udisanja dima.
Ma daj. Koja hajka, gluposti. Ti ne udises, cuvas se, i umres zdrav ?
Link to comment
Ma daj. Koja hajka, gluposti. Ti ne udises, cuvas se, i umres zdrav ?
hajka, hajka...evo sad 1 otkrila da antipusacke lobije finasiraju narko-karteli,zato pazi s kim se raspravljas i kome kontriras.:wicked:psa sta, pusenje je zdravo al nas lazu i treba krepati muceci se?
Link to comment
1/5 umire direktno od pusenja, a 4/5 od pasivnog udisanja dima.
Sto nuzno vodi do zakljucka da treba da budu aktivni ;)
Link to comment

vi ste gledali utisak nedelje pored zivog ramba?!putuj, evropo...ako cete o pusenju, eno vam gore topik. ovde mozete o oljinoj haljini, na primer. i nesto ojacanom rumenilu.

Link to comment
vi ste gledali utisak nedelje pored zivog ramba?!putuj, evropo...ako cete o pusenju, eno vam gore topik. ovde mozete o oljinoj haljini, na primer. i nesto ojacanom rumenilu.
A, taj Rambo... Je l' 1, 2 il' 3?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...