Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Uh Kojote, kakve veze ima Antonić sa ultra desnicom? Da ne pričam da je i sama podela levo-desno odavno izgubila smisao.
on je jedan od ideologa ultra desnice i njihova ikona posle dvehiljadite. omiljneni analiticar radikala i desesovaca.ali jednog dana...eh, jednog dana! Edited by kojot
Link to comment
on je jedan od ideologa ultra desnice i njihova ikona posle dvehiljadite. omiljneni analiticar radikala i desesovaca.ali jednog dana...eh, jednog dana!
Dobro, to je tvoja percepcija.Meni je zaista smešno da se Antonić smatra bilo čijim ideologom. A i navedene stranke teško da bi spadale u ultra desnicu čak i po toj zastareloj i prevaziđenoj podeli.
Link to comment

Svaki analiticar je "neciji" analiticar, samo je pitanje ko je kome simpatican. Na nasoj sceni ne postoji nijedan analiticar ma kog profila koji nije pristrasan. Ama bas nijedan!

Link to comment
Dobro, to je tvoja percepcija.Meni je zaista smešno da se Antonić smatra bilo čijim ideologom. A i navedene stranke teško da bi spadale u ultra desnicu čak i po toj zastareloj i prevaziđenoj podeli.
uh, da neces sada mozda da mi kazes da ekonomska politika radikala nema veze sa desnicom pa zbog toga oni ne mogu da budu ultra desnica? niko ovde ne prica o njihovoj ekonomskoj politici, ali ako ti mislis da radikali nisu ultra desnicari onda mi zaista nemamo o cemu da razgovaramo. nemoj da se ljutis, ali to je jednostavno tako. sto se antonica tice, mrzim me da ti sada trazim citate posto smo o ovome milion puta pricali na forumu. dovoljno je otici na forum radikala ciji su clanovi uglavnom ultra desnicari (dovoljno je citati forum 5 minuta da bi se to zakljucilo, a ja pratim forum godinama) i videti ko je njihov omiljeni analiticar i ko zastupa njihove stavove. imas temu "slobodan antonic -moj uzor" pa pogledaj kako najtvrdokorniji radikali druluju na njegove tekstove.
Link to comment
"ali jednog dana...eh, jednog dana!"Na banderu, je l'da?
pre bih reko da bi on klao zardjalom kasikom.
Link to comment

"...sto se antonica tice, mrzim me da ti sada trazim citate posto smo o ovome milion puta pricali na forumu. dovoljno je otici na forum radikala ciji su clanovi uglavnom ultra desnicari (dovoljno je citati forum 5 minuta da bi se to zakljucilo, a ja pratim forum godinama) i videti ko je njihov omiljeni analiticar i ko zastupa njihove stavove. imas temu "slobodan antonic -moj uzor" pa pogledaj kako najtvrdokorniji radikali druluju na njegove tekstove."I sta sad ovo ima da znaci?Ako istraziz koji je srpski komunista najomiljeniji npr. na forumu bosnjaci.net, iz toga zakljucis - sta?

Link to comment

I sta sad ovo ima da znaci?Ako istraziz koji je srpski komunista najomiljeniji npr. na forumu bosnjaci.net, iz toga zakljucis - sta? Pardon - kolumnista. Mada je moglo i onako.

Link to comment
"...sto se antonica tice, mrzim me da ti sada trazim citate posto smo o ovome milion puta pricali na forumu. dovoljno je otici na forum radikala ciji su clanovi uglavnom ultra desnicari (dovoljno je citati forum 5 minuta da bi se to zakljucilo, a ja pratim forum godinama) i videti ko je njihov omiljeni analiticar i ko zastupa njihove stavove. imas temu "slobodan antonic -moj uzor" pa pogledaj kako najtvrdokorniji radikali druluju na njegove tekstove."I sta sad ovo ima da znaci?Ako istraziz koji je srpski komunista najomiljeniji npr. na forumu bosnjaci.net, iz toga zakljucis - sta?
ne znam nista o tom sajtu, znam samo da o njemu dosta govori i to sto fashovi druluju na njegove tekstove. sad sam video tvoj drugi post. pa ako tamo pisu ljudi koji idealizuju mudzahedine onda bih mogao da kazem da taj kolumnista jeste ultra desnicar, osim ako taj kolumnista nije pripadnik drugog naroda. zasto imam utisak da si na nekog takvog ciljao? mogu da zamislim da oni gotive i natasu kandic pa to nista ne govori o njoj. vidis kako sam se lepo ogradio?!
Link to comment
uh, da neces sada mozda da mi kazes da ekonomska politika radikala nema veze sa desnicom pa zbog toga oni ne mogu da budu ultra desnica? niko ovde ne prica o njihovoj ekonomskoj politici, ali ako ti mislis da radikali nisu ultra desnicari onda mi zaista nemamo o cemu da razgovaramo. nemoj da se ljutis, ali to je jednostavno tako. sto se antonica tice, mrzim me da ti sada trazim citate posto smo o ovome milion puta pricali na forumu. dovoljno je otici na forum radikala ciji su clanovi uglavnom ultra desnicari (dovoljno je citati forum 5 minuta da bi se to zakljucilo, a ja pratim forum godinama) i videti ko je njihov omiljeni analiticar i ko zastupa njihove stavove. imas temu "slobodan antonic -moj uzor" pa pogledaj kako najtvrdokorniji radikali druluju na njegove tekstove.
ma kakva ljutnja, nikada se nisam ljutio na nekoga zato što ima različito mišljenje od mene. samo rekoh da je ta podela prevaziđena. i da prema njoj praktično sve stranke mogu da spadaju i levo i desno.na forum radikala zalazio nisam a iskreno nemam ni nameru. niti je ta vrsta pisanija relevantna za bilo šta. sa nekim antonićevim stavovima se slažem sa nekim ne ali ga poštujem kao analitičara.
Link to comment

"mogu da zamislim da oni gotive i natasu kandic pa to nista ne govori o njoj. vidis kako sam se lepo ogradio?!"Bingo! Doduse mislio sam na P. Lukovica ali-ne mari.E, sad: zasto bi onda bilo relevantno sta o Antonicu misle forumasi radikalskih sajtova? Zasto onda to nesto o njemu govori?

Link to comment

Šteta što Olja nije u večerašnju emisiju dovela Zorana Šamija.Mada.. nadam se da će i ova profi degustatorka duvana umeti da odbrani čast nas izopštenih i progonjenih pušačkih zveri.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...