Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Biki razgolitila aristokratski bleda prsa™! :wub:A tek cipelice! :istopihse:

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Da, savitljiva je Bilja. Nogu koju je prekrstila je podvukla ispod lista druge noge. Moze to svako, samo zahteva malo napora. :D

Link to comment
Da, savitljiva je Bilja. Nogu koju je prekrstila je podvukla ispod lista druge noge. Moze to svako, samo zahteva malo napora. biggrin.gif
Ufff, Biljice, što nam to radiš, što nam prezentuješ "šeron stoun" forice ... Ima nešto fatalno u devojkama sa malo jačim obrvama. Bilja, Bruk Šilds ... Edited by stoka
Link to comment
Steta sto jedno tako preslatko stvorenje ne ume da saslusa sagovornika, ma kako odvratan bio njoj ili gledaocima.
Kao i uvek kad je Antoan de Ruho u pitanju, navijao sam da ga zvekne po sred celenke. A nije da nije zasluzio. -_-
Ufff, Biljice, što nam to radiš, što nam prezentuješ "šeron stoun" forice ...
Eh, ali u farmerkama je, nije u suknji/haljini.
Link to comment
Kao i uvek kad je Antoan de Ruho u pitanju, navijao sam da ga zvekne po sred celenke. A nije da nije zasluzio. sleep.gifEh, ali u farmerkama je, nije u suknji/haljini.
Nema veze, mašta odrađuje ostalo ...
Link to comment
Kao i uvek kad je Antoan de Ruho u pitanju, navijao sam da ga zvekne po sred celenke. A nije da nije zasluzio. -_-
Ma Antonic nije uopste bitan, ona je dama, treba tako i da se ponasa. Ako je slagao i koristio wikipediju ili citirao nekog drugog ko to radi, to su razlicite stvari (da li je uopste za tu problematicnu izjavu koriscena wiki ili je generalno navedeno kao izvor?). Licna antipatija ne bi trebalo da bude u prvom planu, bar smo se toga nagledali i previse. Ona je dama i ona treba da vodi racuna da to ne radi, nego da bude iznad.Inace, slazem se da Antonicu treba reci neke stvari veoma otvoreno i direktno u lice, ali ne na takav nacin kao sto je to uradila Biljana. Ona je samo podigla buku, a nikome nije jasno oko cega se ona svadjala sa njim i za sta ga je optuzivala.
Link to comment

antonić je hrabar samo kada pod gasom, ušuškan u nekoj rupici, piše svoje opskurne "analize" i "komentare". Ovakav je uvek kada se licem u lice suoči sa neistomišljenicima ...sad će antonić, sa plastičnom flašom jeftinog piva pod miškom, da svrati u prostorije NSPM-a i ne birajući reči da prepričava gostovanje u "utisku", govoreći kakva je bilja zmija ...

Link to comment
Sta znam... Antonic je opet ispao sushta pristojnost u odnosu na Biljanu.
Nije on pristojan nego kukavica. Inače, u društvu svojih istomišljenika uopšte nije ovako smeran i vaspitan. Uostalom, i njegovi komentari na NSPM-u su prepuni uvreda i diskvalifikacija ideoloških i političkih neistomišljenika ... Jedan potpuno drugačiji jezik nego ovaj koji ovde prezentuje ...
Link to comment

ja najvise obozavam pristojne ultra desnicare. kako lepo pricaju, kako su opeglani i doterani, milina jedna.

Link to comment
Nije on pristojan nego kukavica. Inače, u društvu svojih istomišljenika uopšte nije ovako smeran i vaspitan. Uostalom, i njegovi komentari na NSPM-u su prepuni uvreda i diskvalifikacija ideoloških i političkih neistomišljenika ... Jedan potpuno drugačiji jezik nego ovaj koji ovde prezentuje ...
Ne poznajem ni nju ni njega, pa ne znam kakav je ko medju istomisljenicima, ali ako znas pouzdano iz prve ruke onda ti verujem.Ne nameravam da branim Antonica, jednostavno odnos njega i Biljane je sa njene strane bio previse lican i previse agresivan, dok je on delovao kao ugrozena vrste.Da li su ovi "moralisti" pricali o dr Tomici koji se leci 1500 km dalje, a ne na KCB? On moze da putuje automobilom, umesto da trazi drugo misljenje ovde. Tomica ide preko pola Evrope za misljenje, pa se onda i operise jer je hitno. Da li je moguce da ovde nisu videli da je operacija hitna, nego da je neki Hans to morao da utvrdi da ce za 24h dr Tomica ostati bez noge (daleko bilo) Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...