Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Kad moze Cane, moze i Suzi.Kakvu centralu ima devedesetdvojka jebote. Zamisljam dugmad koja svetle a na njima Suzi, Krka, Palma, Picousti, Batich, Cane

Link to comment
Hmm, sta mislite, koja je varijanta odvratnija i jadnija: da je Mladja okrenuo Suzi i rekao joj da se javlja u program i brani ga; da je neko od Suzinih kolega iz stranke (Vlajko, Mica, Stojanovic-Plavsic npr.) okrenuo Suzi i rekao joj ti si predsednica nase poslanicke grupe, daj javljaj se i brani sefa; ili da je ona sama odlucila da okrene Utisak i brani sefa?
Glasam za i tipujem na drugu varijantu.
Link to comment

edit: ne znam sta se desava ovo, odkud trodupli post, neka obrisu moderatori :isuse: edit2: a upalio sam tv samo da cujem sta ce taj ljigavac reci kad ga pritisnu sa svih strana...

Edited by mr@ki
Link to comment
edit: ne znam sta se desava ovo, odkud trodupli post, neka obrisu moderatori :isuse: edit2: a upalio sam tv samo da cujem sta ce taj ljigavac reci kad ga pritisnu sa svih strana...
MOSA !biggrin.gifp.s. ima dobro sibanje na FOXu Edited by Dark Wader
Link to comment

nisam imala nikakve namere, ziva se namuchila da shvatim ko je taj cvijan.ali smishljam pakleni plan da sachekam gospodju vodinelic ispred televizije i u slozenoj & munjevitoj teroristochkoj akciji otmem njen mantiliћ :wub:

Link to comment
gde je Cvijan, zar nije trebao i on biti gost veceras?
Rekla Olja, da nije dosao jer "ima povisen krvni pritisak"... i Milicu je bilo zao sto Cvijan nije dosao.
Link to comment

Za moj ukus, potpuno promašena emisija. Ne samo zbog nedolaska Cvijana, već zbog teme koja sevrtela oko stvari o kojima iz štampe znamo pun k.Da je Olja htela da nešto zaista iščačka od sagovornika, trebalo je da ih malo propita da li jevažniji, eventualno kompromitujući, sadržaj onoga što je na Cvijanovoj/Vučićevoj traci ili okolnosti pod kojima je snimanje izvršeno. Kao i da ih priupita o sadržaju onog diska na komese, navodno, nalaze falsifikovani podaci o sudijama, koji su bili odlučujući za njihovorangiranje prilikom reizbora.

Link to comment
Rekla Olja, da nije dosao jer "ima povisen krvni pritisak"... i Milicu je bilo zao sto Cvijan nije dosao.
Au, jbg,da ga zvalo sa TV Jesenjin, otisao bi ko bela lala po nalogu Grobara i Pushilipsa.I, btw, cini mi se da je tvoja generacija na faxu, ja ga nesto sa faxa ne pamtim, a prve 2-3 godine sam bio prilicno redovan na istom na nastavi. Edited by uros_s78
Link to comment

Prekjuce u Kaziprstu bila obucena prilicno konzervativno, crna bluza do guse i neki (zenski) sako preko. Valjda ce nas u nedelju pocastiti necim seksijim (nije da konzervativno ne ume da bude segsi ponekad :D ).

Link to comment
Prekjuce u Kaziprstu bila obucena prilicno konzervativno, crna bluza do guse i neki (zenski) sako preko. Valjda ce nas u nedelju pocastiti necim seksijim (nije da konzervativno ne ume da bude segsi ponekad :D ).
Jaz bi to ljubezen! ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...