Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

:lol: Tacno! Pri tom se ne zna ko se kome vise uvlaci: Jovo i Marko Tomi, ili Toma proevropskoj, finoj eliti™ Srbije.
To se zove priprema terena. Samo je pitanje za sta. Ocigledna je naprasna ljubav Nikolica sa raznim medijima koji ga nisu ni za izjavu zvali do pre godinu-dve iako je i tada bio najjaca opoziciona snaga. A sad ga ima svuda i stalno. Cak ga zovu kao regularnog gosta, a ne kao "specijalca". A vise puta je rekao da on ne misli da je najbolja njegova stranka i da nema dovoljno kadrova da sve sam resi, a da ce sve on resiti samo da postane gazda Srbije.Pocela je kampanja za izbore koji jos nisu raspisani.
Link to comment

Slazem se, ali prodaja Telekoma je samo najavljenja, kao i Jata, kao i deljenje akcija pre nego sto se bilo sta proda... Ako zaista uskoro raspisu izbore, verovatno ce to biti najodvratnija i najprljavija kampanja do sada. Ko je gledao Skupstinu, sve mu je jasno. Ja nisam, gledao sam samo predloge kod Olje, ono je katastrofa.

Link to comment

Hmm, sta mislite, koja je varijanta odvratnija i jadnija: da je Mladja okrenuo Suzi i rekao joj da se javlja u program i brani ga; da je neko od Suzinih kolega iz stranke (Vlajko, Mica, Stojanovic-Plavsic npr.) okrenuo Suzi i rekao joj ti si predsednica nase poslanicke grupe, daj javljaj se i brani sefa; ili da je ona sama odlucila da okrene Utisak i brani sefa?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...