Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Počeo da gledam (Mercuzzio, fala još jednom, ne umem da pretražujem po onom kretenskom B92 sajtu), i odmah ludilo..Bećković: "Gde je nestala dobrota?":isuse:Pa sad ovo o izvinjavanju.. svi se izvinjavaju svima stalno. Šta je bre ovo?

Edited by Buck Naked
Link to comment

to je samo zagrevanje.cekaj da dodjes do Caneta koji ulaze u agrar jer kravu nema ko da muze i boli je vime. :lol:a kad smo vec kod Caneta, 2 puta je kvotovao Milana Mladenovica bez da mu pomene ime <_<

Edited by Allegra
Link to comment

meni to ok, poziva se na delo|misao, ne na ime, ovaj.. vime :D jel u redu da se savetnik predsednika oslovljava sa "krle" ma koliko inace familijarni bilii da pravi neke kisele face kad se saveto-primalac "prozove" za cesljanje babicenije mi se svideo ni kada se nasmeje

Link to comment
jel u redu da se savetnik predsednika oslovljava sa "krle" ma koliko inace familijarni bilii da pravi neke kisele face kad se saveto-primalac "prozove" za cesljanje babice
naravno da je uredu. to je kul. oni su svi kul. bili su kul 79. u istoj staklariji i sad su isto kul, ustvari sad su još kulji, razmožili su se, slave uskrs i sede pred kamerama... i mi gledamo i možemo puno da naučimo od njih.ali sad ozbiljno, canetova izjava - lepava kad zapeva, svima nam je lepo - nema cenu :Hail:
Link to comment

meni zao Seke.ne moze zena ni da se *osvezi* vocem u bekstejdzu jer joj asistenti sa oguljenim lakom poturaju jabuke od kojih joj rikne glas.mnogo je patnje utkano u taj iskreni vapaj nase vrle kandidatkinje za miss dunkin donuts.

Link to comment
hm, Kalajiceva beogradska vertikala sad se pretvorila u hriscanskukakav impozantan skup 4 iritirajuca idiota
Ovako paušalno seruckanje može da potekne samo iz nekog žešćeg kompleksa... sad.gif
Link to comment
Ovako paušalno seruckanje može da potekne samo iz nekog žešćeg kompleksa... sad.gif
ko ti se to svidja od njih? Edited by 3opge
Link to comment
(Cane, negde iz offa dok Krle prica o Tadicevoj poseti "Selu...") Predsednik svih seljaka...
jako je bilo sto ga je sve vreme zvao konsiljere.... ako se budemo dovoljno potrudili, ostace mu ovaj divan nadimak cool.gif
Link to comment
jako je bilo sto ga je sve vreme zvao konsiljere.... ako se budemo dovoljno potrudili, ostace mu ovaj divan nadimak cool.gif
ma znam, al imam problem da pojmim da on bilo koga savetuje o bilo chemu :rolf:ali hajde ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...