Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ako je Profesor™ ikad gledao neku utakmicu u bilo kom sportu (pokazuje na grlo) evo tu me seci
krle se na kraju ofirao kao zvezdas: ova dominacija partizana nije odrziva na duge staze... mora se pomoci i zvezdi... :lol:
Link to comment
krle se na kraju ofirao kao zvezdas: ova dominacija partizana nije odrziva na duge staze... mora se pomoci i zvezdi...
pa to je isto sto i filipenko ponavlja kao robot
Link to comment
2 kim & elvis j.Trebalo je da budem precizniji, meni je smetalo koriscenje izraza "Rade" od strane savetnika predsednika Srbije.
sto? mislim za radeta.inace elvis se javio da prokomentarise naricanje nad smrcu roka o. beckovic i njenih gostiju.
Link to comment
nadam se da ih je obula zbog nas, vernih fanova, a ne zbog tamonekog Krlencetamozda ce ih jednom u emisiji i izuti, samo za nasu Matildu
Štiklice najlepše stoje pored ušiju.
Link to comment
Štiklice najlepše stoje pored ušiju.
isecenih? :unsure: za sve ljude od ukusa, samo bih da istaknem da se ovde na radi o bogzna kakvim cipelama, ima i boljih, vec o tome da je Olja ipak resila da ih uvede u svoj program posle svih onih silnih krateza od cipela
Link to comment
isecenih? :unsure:
Mladiću, imaš praznine u obrazovanju. To ti je Čika Velja u "Selima" lepo objasnio. No mlad si, ima vremena za tebe.
Link to comment
Mladiću, imaš praznine u obrazovanju. To ti je Čika Velja u "Selima" lepo objasnio. No mlad si, ima vremena za tebe.
cu praznine, vupetine!znam o cemu pricas Laki druze, nego kad covek sa takvim avatarom pomene usi meni su prve asocijacije tegla i seckanje
Link to comment
meni pajkic deluje kao da se slogiro pa se oporavlja.
meni je hit nedelje da strana imena izgovaram tim naglaskom u razgovorima sa nasim ljudima.as in:dzimi karter je primio boba dilAana u kabinet.meni to super.. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...