Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Pajkic je opet briljirao.Neverovatno je kako neki ne kapiraju njegove (uostalom i Isidorine) manipulatorske stosove. Elokventan, zanimljiv i uvek raspolozen za diskretnu zajebanciju.

Link to comment

Sta tu ima da se kapira? Covek je makijavelista sto i sam priznaje. Isto kao i njegova medijska supruga. Ne kazem da su makijavelisti nezanimljivi, naprotiv. Sto ne znaci da nuzno zasluzuju postovanje.Btw, Pajkic je juce dobro objasnio sustinu moderne umetnosti (parafraziram): "ako slikate beli kvadrat na belom kvadratu, pa preko dodate jos jedan beli kvadrat i sve to radite da bi ste dobili novac - onda to ima smisla. Ali, ako to radite bez namere da dobijete novac - e onda ste zreli za Lazu Lazarevica"@Sherman: primetio i ja cipele, i shtiklu:) bas joj je bilo super juce, videlo se da uziva

Edited by CowBoy
Link to comment
Btw, Pajkic je juce dobro objasnio sustinu moderne umetnosti (parafraziram): "ako slikate beli kvadrat na belom kvadratu, pa preko dodate jos jedan beli kvadrat i sve to radite da bi ste dobili novac - onda to ima smisla. Ali, ako to radite bez namere da dobijete novac - e onda ste zreli za Lazu Lazarevica"
Maljevicha u PalmotiCHevu.
Link to comment
Maljevicha u PalmotiCHevu.
Zar je Maljevich dzabe? Uzmi i meni jednog kada prodjes pored magacina.edit: govorim o beloj fazi Edited by CowBoy
Link to comment
Pa nije ga slikao da bi dobio novac, svakako. Znamo se Kazimir i ja.
Pajkic nije govorio samo o umetniku vec o njegovoj objektivnoj rentabilnosti. Hteo je da kaze: da se belokvadratni Kazimir nije prodao, onda bi neko ko slika belo na belom bio zreo za ludnicu. Belo na belom je koncept, i kao koncept jedino i vredi. A ako je za koncept nemoguce naci postovaoce/kupce, onda je insistiranje na istom ludost.Pitaj Kazimira ako meni ne verujes. Edited by CowBoy
Link to comment

meni bila super emisija. jedino nisam mogao da slusam "krleta" i njegove "nema vise viteskih tucha" fazone. pajkic:"postoji opasnost da naleti na nekog ko se popeo na mokru goru" :D

Edited by kojot
Link to comment

Extra opuštena i zabavna emisija. Valjda zato što nije bilo mnogo politike (malo na kraju u samim utiscima). Cane toliko sporo priča, da uvek postoji realna opasnost da do kraja neke misli, on ili sagovornik(slušalac) zaboravi šta je počeo da priča. Ali vrištali smo od smeha njegovim biserima. Kao ono kad se vrati kući a ćerka ga sačeka sa: Gde si Zourane, doumaćine :lol: Ili kad je na Krletovu ideju da se rokenrol zakonom zabrani da bi bio subverzivan, rekao: Ma mougu da ga ... zabrane (očekivala sam da kaže nešto drugo :lol:). I da, „Njihovo viiiiiiime...njih booUooli.” :lol: Pajkić je bio umeren u stavovima i zabavan u interpretaciji, Krstić osrednje, nije se mogao istaći pored ove dvojice. A i gledaoci su bili 1 vr’. Onaj neo-nacista što je glasao za 1. utisak i raspravu o Srebrenici. Kaže lik da mu je to negativan utisak, i da ga je posebno zaprepastio Aligrudić: Šta on ima protiv nacional-socijalističke Nemačke (:lol::ph34r:) Znači, kompletno ludilo od emisije.

Edited by Luka
Link to comment
videlo se da uziva
i onako izazovno prekrsta noge sa tim stiklama, a prosle nedelje je blago napumpala prsa a ispod kostima se nazirao crni grudnjak, mozda se zaljubila?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...