Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Zasto je ovim bednicima toliko stalo da ih smatraju za nekakvu vecitu avangardu? Sto toliko insistiraju na panku, zlatnim danima, na nostalgiji? Kako to sve uguraju u sebe? Sav taj zvalavi pravoslavni, kvazi-duhovni svinjac pa dodaju pank pa nacionalizam pa advertajzing... oni su sve! Vlast, opozicija, progresivni, konzervativni.Krstic, retos, sve je maznuo, viri dva prsta iz bulje vlasti a voli da ga smatraju za Idola, mladog progresivca, alternativca... Cane, kompletan idiot. Pajkic, poremecen ceo zivot a svi mu povladjuju... Ova nesrecna Beckovicka (Dao bi joj da mi pusi, ali ne vredi... mnogo je ruzna) mrlja, trtlja, ne zna sta hoce. Dovela tri drugara pa se druze. Staaari Beograd i rokenrol kao vrhunac gospodskog i nacionalnog. Ima li ista pankerskije od Ljotica, Krsne Slave i Tradicionalne porodice koju su komunisti hteli da uniste?

Link to comment

sad se u stvari desio najveci skandal. kad je olja rekla kako je i vucelic sa svima njima delio zajednicku estetiku, a sve to pod velom kako je dobro pricati samo lepo o drugima. uh kako mrzim to pranje!!tacno sam se iznervirala, a bas mi bilo lepo gledati ova dva idiota.

Edited by MayDay
Link to comment
Zasto je ovim bednicima toliko stalo da ih smatraju za nekakvu vecitu avangardu? Sto toliko insistiraju na panku, zlatnim danima, na nostalgiji? Kako to sve uguraju u sebe? Sav taj zvalavi pravoslavni, kvazi-duhovni svinjac pa dodaju pank pa nacionalizam pa advertajzing... oni su sve! Vlast, opozicija, progresivni, konzervativni.Krstic, retos, sve je maznuo, viri dva prsta iz bulje vlasti a voli da ga smatraju za Idola, mladog progresivca, alternativca... Cane, kompletan idiot. Pajkic, poremecen ceo zivot a svi mu povladjuju... Ova nesrecna Beckovicka (Dao bi joj da mi pusi, ali ne vredi... mnogo je ruzna) mrlja, trtlja, ne zna sta hoce. Dovela tri drugara pa se druze. Staaari Beograd i rokenrol kao vrhunac gospodskog i nacionalnog. Ima li ista pankerskije od Ljotica, Krsne Slave i Tradicionalne porodice koju su komunisti hteli da uniste?
care!!!prebaci na OBN. Patrik svejzi imadose vreme svog zivota. Edited by pacey defender
Link to comment

cekaj...Sace Pajkic da iznjedri jednu od svojih instant-sok konstatacija: Jedini istinski pank je rok ali bez turbo-folka on ne postoji. Danas se pravi pobunjenicki zvuk krije u etno-duhovnoj muzici koja je jedini pank. Zna se da se najautenticniji pank slusao tajno, na slavama i posle liturgije. Musolini je, na cudan nacin, otac tehna. Jedini pravi fasizam je anarhizam a sam rok nije nista bez Velike Srbije! Samo rasizam je prirodna brana od nacizma koji je komunisticki i, prirodno, sprecava Nju Vejv.

Link to comment
Zasto je ovim bednicima toliko stalo da ih smatraju za nekakvu vecitu avangardu? Sto toliko insistiraju na panku, zlatnim danima, na nostalgiji? Kako to sve uguraju u sebe? Sav taj zvalavi pravoslavni, kvazi-duhovni svinjac pa dodaju pank pa nacionalizam pa advertajzing... oni su sve! Vlast, opozicija, progresivni, konzervativni.Krstic, retos, sve je maznuo, viri dva prsta iz bulje vlasti a voli da ga smatraju za Idola, mladog progresivca, alternativca... Cane, kompletan idiot. Pajkic, poremecen ceo zivot a svi mu povladjuju... Ova nesrecna Beckovicka (Dao bi joj da mi pusi, ali ne vredi... mnogo je ruzna) mrlja, trtlja, ne zna sta hoce. Dovela tri drugara pa se druze. Staaari Beograd i rokenrol kao vrhunac gospodskog i nacionalnog. Ima li ista pankerskije od Ljotica, Krsne Slave i Tradicionalne porodice koju su komunisti hteli da uniste?
Gebijalno.
Link to comment

Krle o svom političkom radu

"KOD MAJSTORA, AUTOMEHANIČARA POSTOJE POMOĆNICI; NEKI SE BAVE AUSPUSIMA, NEKI HLADNJACIMA, A NEKI KARBURATOROM. E, JA SAM KOD MOG MAJSTORA POMOĆNIK ZADUŽEN ZA KARBURATORE, TJ. ZA MEDIJE, TJ. ZA JAVNOST, ŠTA GOD TO TREBALO DA ZNAČI"
Link to comment

Hvala. Sutra cu da gledam, nije bas preporucljivo gledati ih tako kasno. Ko zna sta bih sanjao posle! :ph34r:

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Zasto je ovim bednicima toliko stalo da ih smatraju za nekakvu vecitu avangardu? Sto toliko insistiraju na panku, zlatnim danima, na nostalgiji? Kako to sve uguraju u sebe? Sav taj zvalavi pravoslavni, kvazi-duhovni svinjac pa dodaju pank pa nacionalizam pa advertajzing... oni su sve! Vlast, opozicija, progresivni, konzervativni.Krstic, retos, sve je maznuo, viri dva prsta iz bulje vlasti a voli da ga smatraju za Idola, mladog progresivca, alternativca... Cane, kompletan idiot. Pajkic, poremecen ceo zivot a svi mu povladjuju... Ova nesrecna Beckovicka (Dao bi joj da mi pusi, ali ne vredi... mnogo je ruzna) mrlja, trtlja, ne zna sta hoce. Dovela tri drugara pa se druze. Staaari Beograd i rokenrol kao vrhunac gospodskog i nacionalnog. Ima li ista pankerskije od Ljotica, Krsne Slave i Tradicionalne porodice koju su komunisti hteli da uniste?
smorila sam se nezapamceno. situacija ko naslavi cheznous, nishta tito, nishta draza, po celu noc pankeri i rokeri raspravljaju ko je vishe kriv za sve :lol:
Link to comment

emisija je bila zanimljiva i duhovita, i pozitivna. Pajkić na prvu loptu deluje iritantno ali postepeno shvataš da je ok lik od koga možeš puno da naučiš: super je bila ona njegova pričica iz života, o tri roba koji žive pod podjednako nehumanim uslovima, i onda jedan postane pesnik, drugi filozof, a treći se opredeli za gladijatorski poziv. Olja bi morala da tonalitet svog glasa malo dovede u red (odnosno snizi ga), ovaj Nebojša Krstić nije se iskazao do kraja, ali Cane je zato blistao i harao. ne pratim puno UN, ali ovaj je najuspeliji od svih koje sam odgledao. i jedan predlog za Olju, ako ovo čita: Olja, ako bih ja bio ti, pokušao bih u emisiji da okupim ove goste: Cane, Rambo, Srđan Valjarević.

Edited by Willow
Link to comment

Zoran Ciric, Ljiljana H.DJ., Mladen Obraz, Bakarec, Marko Vidojkovic, Hadzi Hadzi Hadzi i neki sokantni antikomunista da se cuje i ta strana...

Link to comment

Jbmti al ste probirljivi, ko da zivite u Pristini. Emisija je bila vise nego interesantna za seciranje. I umesto da ovde odzvanja zdravi smeh, vi se razocaravate.Pokidah od smeja, sve vreme. U jednom trenutku Cane je cak cuo i momke iz rezije kako se smeju - i to kada je Pajkic pricao kako je cerki kupio Canetov CD, a Cane onako nazalno zakljucuje: "Piratski." :lol:

Link to comment

Nevera. Spremam se za pavanjac i samo u jednom momentu čujem Caneta kako izgovara: "Njihovo viiiiiiime...njih booooli."Sutra gledam reprizu od početka. :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...