Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Najzanimljiviji deo Jelen top liste bio je upravo razgovor sa Pajkićem. Iskaraće savetnika samo tako.
Nisam bas siguran.Ono sto ja cuh da je on govorio u JelenTop10 je bilo prilicno pohvalno na racun savetnika™ i njegovog kolege savetnika™. Ili ja nisam shvatio tu suptilnu ironiju/sarkazam?
Link to comment

Pa, koliko ja vidim najavljenu emisiju, tu je neko ko je blizak vladajućem režimu, ko će se truditi da u svom izlaganju bude maksimalno ozbiljan, i druga dva gosta, ekspert za filmsku dramaturgiju i roker legenda, koji treba da mu kontriraju ironičnim/sarkastičnim komentarima. Možda grešim, ali čini mi se da su i Pajkić i Cane takvi likovi da im nijedna garnitura vlasti ne bi bila po volji.

Link to comment

Nemam pojma, imas raznih vernika. Cane u poslednjih par godina bas istice sebe kao veoma religioznog coveka, samo u tom kontekstu sam pomenuo da bi bilo cudo da se pojavi. Ali dobro, ako je rekao da ce doci, nema razloga da mu se ne veruje :D

Link to comment

jbte, kakav kreten fest večeras.mole se za grešnike, prose milost...jedva se odupirem mrčovskom porivu da počnem da pokazujem golo dupe televizoru. :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...