Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

uh, bas je glupo poredenje sa ukljucenjem bosanskog novinara kod stankovica, a jos je gluplja konstatacija da je dodik iskulirao i obrisao patos njime.

Link to comment

Jel se to svima dešavalo, ja mislio da je do mojih kablova?Ali ona nesreća iz Blica... :isuse: Posle dugo vremena uživah gledajući Utisak, bar onaj deo kad nije bilo smetnji. Ćosić i Vasić objasnili.

Link to comment

Meni je delovalo da je emisija snimljena, pa da im se traka uzjebala. Moram da priznam da je Jugoslav sinoc delovao mnogo suvislije i pribranije nego u bilo kojoj svojoj emisiji, narocito u poslednje vreme.

Link to comment

dobra poenta ovog iz Balkan magazina "drzava ne moze da upravlja Telekomom, kako onda moze budzetom "prodajte" i budzet nekome da upravlja umesto nas :D ...

Link to comment

Taj iz Balkan magazina beše onaj iz Glasa javnosti?Inače, retka koncentracija gluposti na jednom mestu, priče o zlatnim kokama (da, samo je u Srbiji tako), zašto prodajemo ono što dobro posluje, kako mogu Norvežani, možemo i mi... Srbija u sjajnom društvu Belgije, Švedske, Finske (khm,khm, imalo bi se šta reći) i Norveške.

Link to comment

Како мене нервирају људи који смртно озбиљно објашњавају како "власници доносе стратешке одлуке". Набијем их све на к.Симпа ова министарка. Иначе, сви заједно личе на оне градоначелнике из Алана Форда.ЕДИТ: Повлачим. Није симпа. Ужасна је, само нисам видео из близа одмах.

Edited by Д
Link to comment

cela emisija je iscenirana kao sarena lazaza ubijanje apetita@coltrane dobra poenta kacarevica--pojeo je vakuum@almighty D & trenutacna: propisala bih da osobe koje vrse bilo kakve MINISTARSKE funkcije osim strucnosti i ostalih kriterija, moraju da odrazavaju grcki sklad duha i telauz uslov da imaju duh

Link to comment
Pitaću vas da l' se radujete kad bude došao Dojče Telekom i kad ovi banditi na čelu države budu spiskali pare od Telekoma na neke gluposti.
Ko se raduje?
Link to comment

@ primaobzirom na monopolsku poziciju u fixnoj telefoniji (a do pre par godina i u mob.)...pokushachu da izubnarim text iz Republike o polozaju operatera koji su konkurencija Lelekomu u internet poslu, sjajan prikaz povlashchenog polozaja i "unishtavanja" ostalih na trzishtu...edit: http://www.republika.co.rs/416-417/13.html

Edited by John Coltrane
Link to comment

Nebojša Krstić - savetnik predsednika Republike, Nebojša Pajkić - dramaturg,Zoran Kostić Cane - pevač i frontmen grupe Partibrejkers

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...