Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Gleda li još neko ovu emisiju ... Gosti Zoran Milivojević, prihoterapeut, Dušan Pavlović FPN i još neka gospodja iz MInistarstva Prosvete.Tema, fizičko kažnjavanje dece i eventualni zakon o zabrani istog, ali se jako lako širi na teoriju vaspitanja.

Link to comment
Gleda li još neko ovu emisiju ... Gosti Zoran Milivojević, prihoterapeut, Dušan Pavlović FPN i još neka gospodja iz MInistarstva Prosvete.Tema, fizičko kažnjavanje dece i eventualni zakon o zabrani istog, ali se jako lako širi na teoriju vaspitanja.
eo mi gledamo.kakav bolan raskorak izmedju zivota i svega ostalog.al opet nishta sto 1 asteroid ne moze da zbrishe ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
  • 2 weeks later...

Vesna Fila - pomoćnica ministra prosvete, Gordana Knežević Orlić - predsednica Udruženja izdavača udžbenika, Miloljub Albijanić - direktor Zavoda za udžbenike i Olja Panić - vlasnica privatne škole za strane jezike.

Link to comment

Ova Olja Panic je 1 jaka MILF-ovka. :)Sta je ova Vesna Fila Tomi Fili?A Mica je smrsao bas zestoko. Jedini direktor i politicar koji je smrsao na funkciji. :Hail:

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Aca je odlučio da Milanu da četvrtinu svojih bombona, ali Milan je rekao "Ne budi cicija, daj mi polovinu". Šta misliš o Aci? (pitanje iz radne sveske za matematiku) :rolf::Hail:

Link to comment
Aca je odlučio da Milanu da četvrtinu svojih bombona, ali Milan je rekao "Ne budi cicija, daj mi polovinu". Šta misliš o Aci? (pitanje iz radne sveske za matematiku) :rolf::Hail:
Meni ovo utisak nedelje... :lol:
Link to comment
Жена и то мислим, бивша. И моја бивша директорка основне школе.
U jeb... ja mislio sestra ili cak cerka. Lici na njega. :blink:
Link to comment

sadrzaj je bio fascinantan.osnovna shkola je toliko teshka, da 1 univerzitetski obrazovan roditelj, ma koliko bio uskostruchan u svojoj uskostruchnoj oblasti, nema dovoljno znanja da se nadje svome detetu iz raznih oblasti, a sve tokom obrazovanja u osnovnoj shkoli.ali mi se ipak najbolje svidele tegobe jadnih majki dok svojoj deci eksperimentalno objashnjavaju zakone fizike.zivot je surov, nekom je zayeb fizika, a nekom dvokorak pa shut.sve u svemu, odushevljena sam, shkola je preteshka. nadrvo shnjom! :lol:

Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...