Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Utisak nedelje

Featured Replies

On 12. 1. 2025. at 18:38, John Coltrane said:

Večeras opet deca, ma bravo, bolje njih slušati nego standardne smarače

i u utisku, a i u drugim gostovanjima kod šolaka, sve vreme imam osećaj kao da smo mi i voditelji stranci koji ne znaj baš najbolje srpski jezik, a oni govore polako i jednostavno da bismo mogli da razumemo :D 

  • Replies 21.3k
  • Views 2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • +1000  Samo se podsetiti da je on izgubio svoje sve na svetu, i niko živ mu ne bi zamerio da se zaključao u sobu do kraja svog života.. .. A on je došao da u emisiji proživljava svoju tugu p

  • Pa evo, sama je sve rekla u ovoj objavi na Instagramu, ako se već nije moglo zaključiti iz sinoćnjeg nastupa. Nju izbori u Srbiji ne zanimaju, nju politika u Srbiji ne zanima, ona ne želi da se izjašn

  • Taihoskopija
    Taihoskopija

    A ja imam i baš svašta protiv ministarstva, malo je you had one job jebiga,  ovo je ogroman prospust u najosetljivijem kontekstu i momentu i malo je kao -> jeste zbuni te šaman žena koja đuska Gara

Posted Images

1 hour ago, slepa živana said:

i u utisku, a i u drugim gostovanjima kod šolaka, sve vreme imam osećaj kao da smo mi i voditelji stranci koji ne znaj baš najbolje srpski jezik, a oni govore polako i jednostavno da bismo mogli da razumemo :D 

image.thumb.jpeg.aab97996ee18dd06a202ca487361c93c.jpeg

Po navici, u EPP delu prebacim na Šit Tvit na par trenutaka,  i zapanjim se.

Ovaj režiser (Antonijević Gaga) je deblji i groteskniji od Šešelja ?

Svaka čast Bjeli kako je ovo uspeo da obori pesnicom.

 

PS

Ipak je O.Zekić nešto najružnije u ovoj emisiji, stvarno je konkurencija dno. Za ovo treba truda i talenta ;(

a upravo sam htela da napišem da ne prebacuje niko na šit, suviše je ogavno:lolol: Antonijević je makar 10 puta pogrdno prozvao Bjelogrlića, u tih nekoliko minuta koja sam i ja gledala u reklamama  a Šešelj koji valjda i spava u tom studiju  je slavodobitno voditeljki obznanio da laže i da fotku Miloša Jovanovića s a oružjem nije našla na mrežama nego joj je on poslao , usput gledajući fotku na svom telefonu :D Što su sad Jovanovića izvukli za razvlačenje  ostaje mi nejasno

Pa očigledno da se ne snalaze u ovome, jebu ih studenti samo tako ovom difuzijom preko plenuma, pa sad moraju da blate ljude koji maltene nemaju dodirnih tačaka sa ovim protestima, što zapravo i nije loše, možda to i jeste njihova uloga, da prime metak dok studenti bude mase. A SNS-u se ionako taktika bar medijska svodi na "Vučić car, opozicija govno, nasilnici, klošari". Prepadaju svoj glasački puk da će na vlast da dođu neki nasilnici, a ne ljudi pod čijom su kontrolom Belivuk, Zvonko, Radojičić, Ultrakop, Pančevci iz teretane Sparta, Hofmani i ostali. 

5 minutes ago, ljuttko said:

a upravo sam htela da napišem da ne prebacuje niko na šit, suviše je ogavno:lolol: Antonijević je makar 10 puta pogrdno prozvao Bjelogrlića, u tih nekoliko minuta koja sam i ja gledala u reklamama  a Šešelj koji valjda i spava u tom studiju  je slavodobitno voditeljki obznanio da laže i da fotku Miloša Jovanovića s a oružjem nije našla na mrežama nego joj je on poslao , usput gledajući fotku na svom telefonu :D Što su sad Jovanovića izvukli za razvlačenje  ostaje mi nejasno

 

Zašto su Zanoktucu™ razvlačili ranije?

 

Treba im da neko njihov uđe u fokus, nekako...

 

 

 

 

"Aco, znam da ti se tresu gaće" :hail:

 

3 hours ago, radisa said:

 

Zašto su Zanoktucu™ razvlačili ranije?

 

Treba im da neko njihov uđe u fokus, nekako...

Je li i Bjelogrlić njihov, ili bar Đilas?

S obzirom da je 90% DSS-a i DS-a, kao i 100% LDP-a i G17 uz vlast, mislim da nije lepo prozivati one koju nisu. 

4 hours ago, radisa said:

 

Zašto su Zanoktucu™ razvlačili ranije?

 

Treba im da neko njihov uđe u fokus, nekako...

 

 

 

 

Ne bih zanokticu i Jovanovića stavljala u istu ravan, u prvom redu intelektualno. Zapravo skontala sam  zašto su ga večeras izvukli, bio je taj neki prilog na rtsu a on jaše  narativu tzv patriotskom pa bih rekla da idu akciom,  u strahu su velike oči , pljuj preventivno a šešljuga je prvi izvodjač radova

Evo od večeras sns u napadu verifikovanih dele sliku  zloglas i na njemu imena i slike onih što ih AV naziva lažna elita a jebopatka, zaista su elita ove zemljice po profesionalnim dostignućima. Pola njegovih paćenika recimo pojma nema ko je Paca Popović :D Ali su se ipak malo prosrali od stra  kada su ovako krenuli odjednom djonom na sve 

https://www.danas.rs/zivot/utisak-nedelje-gosti-26-januar/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1737898660

 

Gosti Olje Bećković ove nedelje biće Natalija Jovanović, dekanka Filozofskog fakulteta u Nišu, Ivanka Popović, profesorka Univerziteta u Beogradu i jedna od inicijatorki ProGlasa, Jovana Pavlović, studentkinja Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu- i student Filozofskog fakulteta u Beogradu.

  • Popular Post

Jovana Pavlovic mi je sestricina :heart:

 

 


 

Spoiler

Fun fact - sa svojom sestrom a njenom majkom imao sam sve slabiji kontakt vremenom, video sam ovu devojku jednom samo, slucajno na ulici. Juce mi javlja sestra da je Jovana gost u utisku i da je gledam :D

 

Sad ne znam da li da budem ponosan na nju ili postidjen zato sto sa ovim detetom nisam imao kontakt iako smo blizak rod. Do mene naravno, asocijalan sam i ne volim "da se vidjam" jbg, imam neku shifru 100%

 

Edited by Caligula

49 minutes ago, Caligula said:

Jovana Pavlovic mi je sestricina :heart:

 

 


 

  Hide contents

Fun fact - sa svojom sestrom a njenom majkom imao sam sve slabiji kontakt vremenom, video sam ovu devojku jednom samo, slucajno na ulici. Juce mi javlja sestra da je Jovana gost u utisku i da je gledam :D

 

Sad ne znam da li da budem ponosan na nju ili postidjen zato sto sa ovim detetom nisam imao kontakt iako smo blizak rod. Do mene naravno, asocijalan sam i ne volim "da se vidjam" jbg, imam neku shifru 100%

 

Studira ETF i Filozofski? :ziga:

1 minute ago, Svemir Zeka said:

Studira ETF i Filozofski? :ziga:

 

Razumeo sam da treba u studiju da bude jos neko sa Filozofskog ali da ili jos ne znaju ko ili je greskom ovde izostavljeno. Ako je ova devojka oba svaka cast. 

 

U najavi stoji slika studenta Filozofskog pored njene, botovi ga prozivaju zbog duge šatirane kose :isuse:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.