Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ovaj jadnicak iz DSS je neopisivo jadan. Kod Pickoustog je jadnost & ljigavost vec ugradjena i vidi se da je decko u medjuvremenu postao prof. dr. demagogije, populizma & licemerja.

Link to comment

Nema veze, kao da pravoslavni vernici™ znaju sta pise u Bibliji. Eno Velja pre neki dan rece: "Zar je greh lisiti zivota jednog huligna"? Znaci, Ljave, kao 1 od najvecih pravoslavaca u Srbiji, ne zna ni deset bozijih zapovesti!

Link to comment

Meni je Prokic uvek bio OK lik. Ne pratim ta sranja vec dugo, ali pamtim ga kao coveka koji ume da prica o skakljivim stvarima i da objasni. Pre neki dan sam ga slucajno zakacio na B92 Info u nekoj emisiji sa onim degenerikom Bakarecom i nije se doimao lose. Doduse, pored Bakareca bi i Misa Tumbas delovao kao da ima 4 fakulteta i 2 doktorata...

Link to comment
ko su ovi ljudi? (sem Homena i mislim da je ovaj sa bradicom novinar ili sl.)...
novinar sa bradicom je fascinatan. prvo kaze da on moze da poveruje da niko iz vlasti nije znao da saric kupuje fabrike, a posle dva minuta kaze da je neko iz vlasti morao znati.
Link to comment
novinar sa bradicom je fascinatan. prvo kaze da on moze da poveruje da niko iz vlasti nije znao da saric kupuje fabrike, a posle dva minuta kaze da je neko iz vlasti morao znati.
Zanimljivo da je Svarm pre neki dan za TV izjavio da vecina ljudi koji su radili sa Saricevim kompanijama nisu mogli znati cime se ova bavi :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...