Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

đorđe je ipak, po ko zna koji put, briljirao. ''a šta su oni nama'', ''a kada će oni doneti rezoluciju'', ''opštinski genocid'' itd...a dobra i sonja: ''ipak ja nisam međunarodni pravnik'', ''tadić se već izvinuo''...

Edited by dillinger
Link to comment
đorđe je ipak, po ko zna koji put, briljirao. ''a šta su oni nama'', ''a kada će oni doneti rezoluciju'', ''opštinski genocid'' itd...a dobra i sonja: ''ipak ja nisam međunarodni pravnik'', ''tadić se već izvinuo''...
Kakvo potuljeno djubre. Vazno je da je rekao "nisam pristalica poredjenja" a onda celu emisiju proveo u "astastevinama" modu. Ipak, vrhunac je bio kad je rekao da su price o genocidu "uvreda za Holokaust". Ne za Jevreje, ne za zrtve, vec za Holokaust. A tu je negde i "opstinski genocid". Mora da je vrlo ponosan na tu formulaciju. Moron.
Link to comment

nekako su mi falili malo vedriji tonovi u ovoj epizodi.bilo bi skroz super da su se u predlozima kojim čudom našli ikonija voštinić i sovronije čonjagić, uz živicu tucića kao gosta.edit> tucić

Edited by Malkmus
Link to comment

Najvise volim kada kaze: "Sta bih dao da je neko na mom mestu za vreme ove krize, pa da vidi koliko je tesko biti blabla..." Predpostavljam da ti nindza otmicari prete sporom i neugodnom smrcu ako sjases sa vlasti ili ne daj boze das ostavku.

Link to comment

da li ovaj covek normalan? ovo sa g17 ekipom koja se javlja i hvali ministra je toliko jadno da ja nemam reci. jebo im svima ja mater, zajedno sa ministrom.

Link to comment

Dinkic je na vlasti skoro kao Sloba (fali mu manje pola godine da ga stigne), pa vi vidite, punih 9 godina. Malo kao guverner, malo kao ministar, to je ta demagogija. Najgore je sto unapred zna sta ce ga ko pitati i vec zna na koji nacin da izdribla novinare ili drugog sagovornika. Opasan je koliko je podmukao.

Link to comment
Dinkic je na vlasti skoro kao Sloba (fali mu manje pola godine da ga stigne), pa vi vidite, punih 9 godina. Malo kao guverner, malo kao ministar, to je ta demagogija. Najgore je sto unapred zna sta ce ga ko pitati i vec zna na koji nacin da izdribla novinare ili drugog sagovornika. Opasan je koliko je podmukao.
To je to kada 24/7/365 razmisljas SAMO kako da budes u vlasti, cak mislim da su lapanje para i ostale stvari "nuspojava" njegove ogromne ambicije.Verovatno da je po tome bez premca u Srbiji...
Link to comment

Gosti: Aleksandar Vučić - zamenik predsednika SNS, Miljenko Dereta- predsednik Građanske inicijative, Nenad Prokić - LDP i Andrija Mladenović - portparol DSSmislim da cu propustiti. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...