Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Predlog sa Tadićem i energetskom efikasnošću. Kakav magarac :isuse:
dobar je i Tomica koji onako podbuo i bled u dnevniku dokazuje da je jos ziv iako je primio vakcinu osam sati pre toga!!
Link to comment

Znači™, zajebem se i gledam večeras ovaj kokošinjac...Tema je reizbor sudija...Gos'n Ristića(neki politički aparatčik, ako sam dobro skontao) bi trebalo sačekati posle emisije i noge mu izlomiti... Čovek, ni na jedno pitanje nije direktno odgovorio... Ni na jedno... Stalno nešto cinično odgovarai ili kaže "Ja ne bi generalizovao"... Stoka grdna, sve u svemu...

Link to comment
Znači™, zajebem se i gledam večeras ovaj kokošinjac...Tema je reizbor sudija...Gos'n Ristića(neki politički aparatčik, ako sam dobro skontao) bi trebalo sačekati posle emisije i noge mu izlomiti... Čovek, ni na jedno pitanje nije direktno odgovorio... Ni na jedno... Stalno nešto cinično odgovarai ili kaže "Ja ne bi generalizovao"... Stoka grdna, sve u svemu...
Nisu ni ovi sa druge strane mnogo bolji. Naprotiv!
Link to comment

Još jedan dokaz da sve u šta se umešaju skupštinski seratori mora da propadne. A oni su, nažalost, kao "dijamant" stoni margarin.Ne bih generalizovao, B.O.Š.K.O je idealan primer za to.

Link to comment

Veceras se jasno videlo ko je i kako rukovodio "reformom" pravosudja i kako je efikasno koriscena metoda pribavljanja podataka o ljudima putem kafanskih traceva.Ako imate nekakvog posla u sudu, a nadam se da nemate, na nos ce vam izaci ova "reforma".

Link to comment
Veceras se jasno videlo ko je i kako rukovodio "reformom" pravosudja i kako je efikasno koriscena metoda pribavljanja podataka o ljudima putem kafanskih traceva.
Ovo, oko dostojnosti sudija, putem kafanskih tračeva i dojava pismima, od nezadovoljnih stranaka, jedan je od jačih momenata... Kao i onaj deo da je kriterijum za Apelacioni sud, prosek na faksu i dužina godina studiranja i preporuka advokatske komore...
Ako imate nekakvog posla u sudu, a nadam se da nemate, na nos ce vam izaci ova "reforma".
Ja nemam direktno, ali će mi ova reforma na mozak izbiti, već osećam.. Nema gore stvari od popižđene žene-advokata...
Link to comment
Ovo, oko dostojnosti sudija, putem kafanskih tračeva i dojava pismima, od nezadovoljnih stranaka, jedan je od jačih momenata... Kao i onaj deo da je kriterijum za Apelacioni sud, prosek na faksu i dužina godina studiranja i preporuka advokatske komore...Ja nemam direktno, ali će mi ova reforma na mozak izbiti, već osećam.. Nema gore stvari od popižđene žene-advokata...
Mislim da ce najjaci momenti tek da isplivaju, kako vreme bude prolazilo.Kao sto ce isplivati i brojni drugi nedostaci.Treba ocekivati ubrzo nove konkurse jer "reformatori" nisu ni postojeci smanjeni broj popunili a i da jesu to nije dovoljno.Mozda neko i veruje o pricu o kriterijumima ali posto su meni stvari poznate iz prve ruke mogu samo slatko da se nasmejem i da ti na prvu loptu izbrojim barem 20 ljudi koji su na pravdi boga ostali bez posla.A sto se tice zene-advokata pocni polako da se pripremas psihicki na kuknjavu, zalbe i bogaranje ;)
Link to comment
  • 3 weeks later...

U novoj godini (onoj pravoj), krecemo jako™!Utisak nedelje, nedelja 17. januar, 21:00Gosti: Žarko Puhovski - profesor političke filozofije na Filozofskom fakultetu u ZagrebuĐorđe Vukadinović - politički analitičarSonja Liht - predsednica Spoljnopolitičkog saveta Ministrstva spoljnih poslova

Link to comment

Veceras je Zarko Puhovski rekao fenomenalnu recenicu, koja bi trebalo da se ponavlja kad god se krene u raspravu o zlocinima, raspadu SFRJ, napadima, odbranama i slicno. Covek je rekao "Treba da se prvo utvrde cinjenice, a posle 5 minuta price o zlocinima nad Srbima, a ostali cute. Pa 5 minuta o Srebrenici da se prica, a ostali cute. Pa 5 minuta o Vukovaru, ostali cute...". Pa je dodao da recenice tipa "slazem se da je bio zlocin u Srebrenici/Vukovaru/Sarajevu/Kninu..., ali oni su vrsili zlocine nad nasim stanovnistvom..." je relativizacija tih zlocina.Steta sto nema vise takvih ljudi na svim stranam u SFRJ, pa i u Svetu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...