Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Vozace moras egzistencijalno ugroziti ako zelis da ih obuzdas, dotle je doslo.
Slažem se da jedino to pomaže. Pratim već par godina u Pressu dnevnu statistiku o udesima. Brojka se konstantno kretala između 150 i 18o,od čega su polovinu činile saobraćajke na teritoriji Beograda. Tako je bilo do pre dva dana. A onda su se brojke preko noći - prepolovile!
Link to comment
Jebote, pa naravno da sva pitanja koja Olja postavlja nisu i njeno misljenje! Citajuci ovaj topik redovno, potpuno sam siguran da niko od vas pojma nema ni koji su njeni politicki stavovi, niti im je jasno da ponekad mora da izigrava budalu ne bi li od retardiranih gostiju ista izvukla.
OK, a ko je nju postavio za portparola Običnog Čoveka? Dok izigrava budalu, ona samo učvršćuje idiote koji je gledaju u njihovim imbecilnim pogledima na svet. Od "koliko ste platili to odelo, ko vam je poklonio taj sat" do "jel'da da su vakcine jako opasne" do "zašto da me kazne ako nikog nisam zgazila"... jel' to opet ona to-narod-želi-da-čuje logika? Gde je tu granica?Da sad ne ulazimo u to da mi OB često deluje kao da ni sama neke stvari ne razume, i da su joj "pravi" stavovi na nivou malog Perice. Recimo da je sve to samo izigravanje budale i podilaženje najprostijima i najbrojnijima u publici... opet je blamarozno i društveno neodgovorno.
Link to comment

...tamnim naocarima posle zalaska sunca, rukama u dzepovima, onima ispod 1,50 i laksim od 50 kila (zbog smanjenog vidljivog profila)... idemo dalje?

Kao i oni sa kapuljačama ili šalovima oko glave. :lol:
Link to comment
Nadam se da će nakon večerašnje emisije мрчоvljevljejeva ideja o nedelji Dragana Đilasa na KDPu dobiti na 1 snazi.
Samo se ti zezaj, Djilas ce biti novi ili predsednik ili premijer...
Link to comment

Iz istog razloga zbog kojih ce Tadic biti gost sledece nedelje, posto niko ne zna ko je zaista Premijer Srbije. Onaj gosn Cvetkovic tesko da moze da bude gost, ne bi ga niko prepoznao.

Link to comment

...usli smo u taj surovi kapitalizam iz onog socijalizma.......kad je otisao da se izvinE u srebrenicu...edit> koja mu je fora ovo sa konstantim pominjanjem fijata? jel mu rod?

Edited by pacey defender
Link to comment
edit> koja mu je fora ovo sa konstantim pominjanjem fijata? jel mu rod?
Možda, ali kapetan Luka Đurašković:
Drugo: mi južni Sloveni, bili smo i jesmo najbolji vojnici Evrope. Jel tako? Dabome da je tako, i tako treba da bude! Musolini je dosta učinio za Italiju. On je mnogo dao Italijanima, ali ih nikad neće učiniti hrabrima; makar im kurac dao neće moći da im da srce junačko. Jel tako!? Jel vam jasno? E, drugo, kažu Talijani, oni vele, “kod nas je sve motorizovano. Naši su mitraljezi FIAT, naši su tenkovi FIAT, naši su avioni FIAT, i šta ja sve znam … u pičku materinu. Znamo mi to, ali je u njih i srce FIAT, jebo ih sveti Jeronim na nebu. Samo, ima jedno: oni nas ne znaju, pička im materina! Jel tako? Dabome, baš tako, i tako treba da bude.Drugo: hoće da nam budu kuratori, da garantuju naše granice, pizda im materina. Talijani, i ko zna koji kurci – Nemci, Englezi, Francuzi, Japanci, Kinezi i drugi, pa čak i Društvo naroda. A šta se nas tiču njihove garancije, pizda im materina! Znamo mi šta su to garancije. Kurac garancije! Jebo im pas mater garancijsku i kurvarsku....
Edited by Buck Naked
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...