Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Marinika i Djoka Vlah, uz nekog iz evropskih politika.

 

Cenim da Olja ima fetiš na somborski naglasak, jer ja nemam drugo objašnjenje za pozivanje ovog smarača iz novesrpskefašističkemisli

  • -1 1
Link to comment
On 26.2.2024. at 1:20, ragasto said:

Bolje i on nego onaj nesrećni hor.

rekosamštasamreko

znas sta, slazem se, onaj hor je tezak krindz bio, fala sto me podseti..Krlo ima vokal i tehniku, to sto je najgori oblik zivota ovako moguc, to je drugo

Link to comment

Ma nema on ni vokal ni tehniku, i ono što je otpevao za Ljubomorno pevačko društvo je jedva. Njemu daš neke zvečke u ruke i kažeš mu da zabavlja ljude na bini, to mu je domet. A onaj pa pam parapapampam hor me je teško nervirao.

@Misko

 

Link to comment

Mislim, u odnosu na hor:D ..malo ga izmiksovali tad, malo je on ipak koliko toliko funkcionalan, ako nista, pa je to i licilo na nesto..a hor, prvi poriv ti je da ih gadjas jajima i paradajzom sve koliko iritiraju

Edited by Misko
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

(Tek sad gledam UN. Počinje da mi ozbiljno ide na nerve Marinikin spikeraj kad izbegava ili ne ume da pruži odgovor.

Đorđe Vlah je jebeni udav. Zašto taj čovek nije u stanju da misao od 5 suštisnkih reči izgovori sa manje od 47 beats me.

Zapravo gledam zbog Srđana Majstorovića.)

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, Frank Pembleton said:

Cenim da pijani Panović briljira...


Čovek zvani digresija. Od jedne teme/pitanja, ode na 4 različite strane, pa na to dodaj njegov stil izražavanja…

 

Pitala ga Olja da li je AV uredjivao™ PTC, dok je on bio u upravnom odboru, on kaže “ja to ne znam” :ajde: 

 

Čečen je dobar, ali ipak glavni utisak, večeras, kako Mališićka jebeno dobro stari. 

Link to comment

Da li ste vi nekad setali u parkicu kod MUPa Vozdovac? 😂😂😂

Edited by Milosh76
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...