Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Pa valjda je cilj da se dobije nešto od onog protiv koga se štrajkuje glađu (u konkretnom slučaju poništenje izbora, priznanje krađe), a ne da se umre, sa te strane štrajk glađu je bio neuspješan, jbg. Dobili smo kurac, pored toga da su opet utrnuli protesti i što su i ono malo energije što je bila prvih par večeri ispred GIK-a/RIK-a opozicioni lideri sa svojom smušenošću (ajmo kući, doći ćemo sutra, ajmo jedan krug do tamo, sedi dole, ne lomi) opet uspješno ugasili. Doduše to nema veze sa Marinikom, ona je najmanje bezmuda od čitavog tog "vođstva" opozicije. 

Edited by James Marshall
  • +1 7
Link to comment

kada je gandi štrajkovao, nekoga je bilo briga

 

meni je sada bilo samo na umu, aman ženo jedi nešto niko se ne potresa zbog tebe

 

da smo svi štrajkovali glađu i pocrkali, nikoga ne bi zanimalo ič

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

ovaj boban to onaj poglavica pedera?

Ne, imenjaci su.

Gay Boban je u Kanadi, dobio azil sa svojim partnerom.

Običan Boban je politički analitičar.

Link to comment

Boban hoće da ispadne pametan, jbg, ne gleda da bude koristan za opoziciju i građane koji su opoziciono glasali, on hoće da se vidi da je on najpametniji, da je sve znao šta će biti ali eto nije hteo da kritikuje dok je trajala kampanja, pa jbt, nemoj da kritikuješ ni sad, ali ne, on tvrdi da su izbori gotovi.

 

Takve ne mogu, jbg, cenim kod Borka kada kaže ''izbori nisu gotovi'', dakle borba, pa šta nam bob da.

 

I Protić me je pozitivno iznenadio, on zna ponekad da se uhvati neke svoje ideje pa da gusla do besvesti, sve u cilju da istera svoje i da pokaže da je on najpametniji, međutim sinoć ne, tačno se videlo da dozira i da neće da bude štetočina, već naprotiv.

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
26 minutes ago, salerokada said:

Sve nešto piše šta je bio, a nigde šta je sada.

 

Na TW biografiji stoji da je istraživač i konsultant.

 

I ovde:

Quote

Konsultant je, istraživač i predavač mnogih međunarodnih i domaćih organizacija i fondacija. Autor je šest (2017-2022) Alternativnih izveštaja o položaju i potrebama mladih u Republici Srbiji čiji je KOMS izdavač.

https://koms.rs/profile/boban-stojanovic/

Edited by vememah
Link to comment

Pa ok @Jimmy Kowalski, sve je tačno i šta sad ?

Treba sve zaustaviti ?

 

Ne znam, ja ne bih stala, eno javljaju se i studenti.

 

Naravno, protesti građana na ulici neće smetati da opozicija radi kroz sistem sve što može, ili kontra sistema, kakogod.

Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

Pa ok @Jimmy Kowalski, sve je tačno i šta sad ?

Treba sve zaustaviti ?

 

Ne znam, ja ne bih stala, eno javljaju se i studenti.

 

Naravno, protesti građana na ulici neće smetati da opozicija radi kroz sistem sve što može, ili kontra sistema, kakogod.

 

Ja sam napisao sta sad u postu iznad, tako da ne vidim svrhu pitanja.

 

Tako i juce Borko se pravi nevest, pa ironise kao ne valjaju ovakvi protesti, sta treba da radimo, da polegamo i spavamo? Da, majstore, bas to ti ljudi porucuju, al' zamalo.

Link to comment

Imao je Borko juce poentu sa onim da su svi upozoravali da ce krasti... 

 

Kao da oni nisu znali da ce krasti, ali koju odluku doneti? Da de bojkotuje? Bice pa šta... da se pokuši da se spreči kradja, pa pokusano je, ali kako  da sprečiš mup da namesta kradju?

 

Evo NS u odnosu na decebar ima 20000 movih birača danas... Šta sad da uradi opozicija? Da bojkotuje? Da pozove na proteste? Da spali MUP? Ne postoji niko koga to zanima ni u Srpskim institucijama, ni nigde drugde...

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Evo NS u odnosu na decebar ima 20000 movih birača danas... Šta sad da uradi opozicija? Da bojkotuje? Da pozove na proteste? Da spali MUP? Ne postoji niko koga to zanima ni u Srpskim institucijama, ni nigde drugde...

 

Mozda ako napisem velikim slovima, onda ljudi procitaju. OPOZICIJA DA BLOKIRA I OPSTRUISE RAD INSTITUCIJA. Znaci nema odrzavanja redovnih sednica skupstine, stanje nije redovno. Pitanje svih pitanja je izborna kradja, nista drugo ne sme da bude na dnevnom redu. Kaze Cuta je da je krvavo zaradio mandat, nisi majstore, ali neka pokaze da je spreman sa svojim kolegama poslanicima da podigne ulog. Mora da nastupi ozbiljna politicka kriza..

  • +1 2
Link to comment

I ja sam noćas vratila na Utisak da vidim baš šta je Boban tako strašno rekao - bukvalno ništa strašno osim činjenica koje i treba da iznosi kao analitičar. To što bismo mi radije da on bude jasno navijački opredeljen i da bombastično sipa pokliče kao što radimo mi ovde na forumu jer nam se može - on naravno ne radi jer mu je bitnije da održi svoj integritet kao stručnjaka i analitičara.

Slažem se i sa Borkom, on je nastupao kao političar koji mora da emituje optimizam, motivisanost i znamo šta radimo vajb.

 

Najbolji mi je ipak deo kad je Protić uzeo da sipa epitete protiv bašibozuka™, crkla sam od smeha.

 

 

Disclaimer: nisam 100% skoncentrisano pratila, moguće da mi je promaklo nešto kompromitujuće kod B&B.

Edited by Valkyrie
  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...