Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Zec je u par navrata objasnio i sasvim kulturno isprozivao Djelica, konkretno mi se svidelo kada je pricao o monopolu JAT-a i paradoksu da je karta do neke EU prestonice 40evra a do Podgorice 150!!!...

Link to comment
Gosti u narednom utisku:Nataša MićićGordana Pop Lazić Milan Nikolić
Motam kanale ovako kasno, kad eto ti Milana Nikolica kako nesto mrsi o globalnom zagrevanju u onom OKO magazinu na RTS-u. Sta motivise tog coveka da do iznemoglosti obilazi politicke talk show-e? Da ne dobija neki honorar za svako ucesce? Jos mi je nejasnija pobuda raznih urednika i producenata da ga besomucno pozivaju u svoje emisije. Cak i da je nekad imao nesto da kaze, valjda bi se dosad istrosio.
Link to comment

...a nikada nije imao nista da kaze. video sam da je pricao nesto o globalnom zagrevanju i odmah sam promenio kanal. moras da shvatis da je on ds vukadinovic i da on sada ima prednost na rtsu i na ostalim televizijama. neverovatno dosadan covek i uzasno los analiticar koji nikaa nista nije pogodio.

Link to comment

To je otprilike i moje misljenje o njemu. Ali to sa njegovom, Vukadinovicevom i Antonicevom talk show kilometrazom je stvarno zbunjujuce. Znas onaj vic sa crncima u parteru bioskopa i belcima na balkonu - Saraj malo!

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Motam kanale ovako kasno, kad eto ti Milana Nikolica kako nesto mrsi o globalnom zagrevanju u onom OKO magazinu na RTS-u. Sta motivise tog coveka da do iznemoglosti obilazi politicke talk show-e? Da ne dobija neki honorar za svako ucesce? Jos mi je nejasnija pobuda raznih urednika i producenata da ga besomucno pozivaju u svoje emisije. Cak i da je nekad imao nesto da kaze, valjda bi se dosad istrosio.
Televizije uglavnom nece da se smaraju sa adekvatnim pokrivanjem tema a ni organizatori ne znaju puno o vecini tema kojima se emisije bave. Zato se uvek uhvate za onaj broj mobilnog koji imaju i za koji znaju da ce vlasnik tog mobilnog da dodje u emisiju i da prica o cemu god hoces. To je, izmedju ostalih, i tajna uspeha raznih Jovana Marica i slicnih narcisa koji vole da se vide na ekranu. Drugo, vecina pravih profesionalaca najcesce uopste nemaju potencijalni poziv sa televizije u glavi jer se bave drugim stvarima u zivotu.
Link to comment

Pravi strucnjaci mahom izbegavaju da komuniciraju sa medijima zato sto znaju da ce njihove izjave (u slucaju stampanih medija) interpretirati amateri koji ce gresiti, ili zato sto ne zele da ih usred razgovora u studiju voditeljka iseca stupidnim pitanjima. Izuzetak su sociolozi kulture, oni svi vazda hoce da pricaju o krizi vrednosti. Ja mislim da je tu nauku izmislio B92.

Link to comment

Danilo Ikodinović - vaterpolista,Vladimir Rebić - načelnik odeljenja za kontrolu i regulisanje saobraćaja u upravi saobraćajne policije,Demir Hadžić - načelnik sektora za puteve i bezbednost u ministarstvu za infrastrukturu,Miroslav Prokopijević - ekonomista

Link to comment

u pet banki da ce prokopije da pomene privatizaciju drumova, a da ce dacha da se oseca izuzetno lagodno?

Edited by pacey defender
Link to comment
Danilo Ikodinović - vaterpolista,Vladimir Rebić - načelnik odeljenja za kontrolu i regulisanje saobraćaja u upravi saobraćajne policije,Demir Hadžić - načelnik sektora za puteve i bezbednost u ministarstvu za infrastrukturu,Miroslav Prokopijević - ekonomista
Ako uzmemo da je D.I. vezan sa ovom dvojicom zbog saobracajke, sta ekonomista treba da doprinese tu...
Link to comment
Ako uzmemo da je D.I. vezan sa ovom dvojicom zbog saobracajke, sta ekonomista treba da doprinese tu...
Da prica ciji su nasi novci, sta drugo. On je i tako placeni tzv analiticar, pa ce da filozofira koji deo novca ide u Vojvodinu, koji u BG, koji lokalno i zasto nesto od toga ne ide u njegov dzepAjde u 100 marke da ce prvo pitanje Daci da bude : Da li ste dosli kolima u emisiju i ko vas je vozio?
Link to comment

Jedan Vukadinović ima ozbiljnije i analitičnije i objektivnije analize od Milana Nikolića. Mislim da me malo ko više nervira od njega, i da iz tog osećaja (činjenice da je uopšte moguće da mi desničar sa skrivenim programom bude draži) crpim svu mržnju prema Demokratskoj stranci..

Edited by Buck Naked
Link to comment

Шеф сале Прокопијевић је за ову прилику упарио кравату попреко са чарапама на штрафте попреко и млати као Максим о 'пешачком лобију' и полицијским законима који га спутавају у пржењу Тестаросе по квалитетним српским путевима.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...