Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Poalko, videcemo mi jos kakav je on..zasada se okej ponasa, ali, onomad nije hteo da glasa za smenu Gasica, primao je maceve..a i ovde kod mene na lokalu, npr, ima ocajne kadrove na listi, koliko je svestan tga, ne znam..ne treba sad ni onako tipicno srpski, imati pamcenje zaltne ribice..ali, ako vec neko glasa desno, treba sa glasa njega

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, brusli said:

A sta sam vam rekao za Francuza jos pre par nedelja, a vi sve neki hipsterski levicari, mislite da ne postoji normalan desnicar.

 


Jeste svi levicari hipsteri, a ovo normalan desnicar. To od one ekipe dece sistemskih i sluzbinih mozonja sto ih skoluju na zapadu kad je kuci frka i decu tamo ukorene, a onda hipsteraju prodaju izolacionisticke fore i drze ih kao taoce toga.

 

Nije bilo vecih kukavica i seronja devedesetih od tih salonskih desnicara. 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Ja i mislim na njega, ne i njegovu stranku, mada je Marsenic vise nego korektan.

Evropska opzicija da se upgleda na ovu dvojicu sto se tice nastupa i generalno utiska.

Mada, da ne verglaju toliko o Kosovu bili bi sasvim prihvatljivi velikoj vecini glasaca.

Kazu jesu za EU, jedino ih zeza Kosovo.

 

Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:


Jeste svi levicari hipsteri, a ovo normalan desnicar. To od one ekipe dece sistemskih i sluzbinih mozonja sto ih skoluju na zapadu kad je kuci frka i decu tamo ukorene, a onda hipsteraju prodaju izolacionisticke fore i drze ih kao taoce toga.

 

Nije bilo vecih kukavica i seronja devedesetih od tih salonskih desnicara. 

 

Ali se bez tih salonskih desnicara ocigledno, zasada, ne moze..pa ajde da makar biramo najpodnosljvije..cuveno manje zlo, je li.

Link to comment

Jovanović je duboko problematičan.
Godinama se ponašao kao da živi u vakumu i takve izjave i davao a jedna od poslednjih problematičnih stvari koje je rekao je npr:
„Milan Radoičić je žrtva jedne katastrofalne i pogubne kosovske politike i verovatno žrtva činjenice da je verovao čoveku kojem očigledno nije trebalo da veruje“, kazao je večeras Miloš Jovanović u Utisku nedelje

 

Više puta je dosta negativno govorio o levoj opoziciji, otprilike da nikada ne bi ušao u njima u saradnju da nije borbe protiv Vučića.
Više puta su ljudi sa njegovih lista preletali u SNS.

U nedelju u utisku jeste bio dobar, ali kontam da se suzdržavao da ne napada opoziciju već Vučića.
Po meni jedini plus mu je to što je dovoljno pametan da zna da će morati u vlast sa SPN ako hoće da sruši Vučića pa ih zato trenutno ne napada.

  • +1 1
Link to comment

I Djilas je problematican, rece da se sastao sa Vucicem jer je verovao da ce se dogovoriti sa njim da postane pristojan :gospode:.

Bilo je preletaca i iz ovih levih stranaka ohoho.

 

Link to comment

Ma u politici ima problematicnih koliko hoces, to je Pajtic negde i rekao, nema tu andjelaka, i mi smo ovde vecina toga i svesni, nego varijanta, da sklanjamo prvo bjvece zlo, sa manjim, to smo apsolvirali vec milion puta..e sad, to sto neki misle da su samo u levici svi divni, ili samo u desnici, to je druga stvar..

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Misko said:

e sad, to sto neki misle da su samo u levici svi divni, ili samo u desnici, to je druga stvar..

Glavni problem je sto neki misle da su svi u desnici debili, a opet ima desnicara koji misle da su svi levicari izdajnici.

Na ovom forumu nisu problem ovi drugi, jer ih i nema :)
 

Link to comment

Gosti: Dejan Milic iz Pescanika, Sofija Mandic, Zdravko Ponos i Milos Besic.

 

Ukljucenje Miroslava Aleksica upravo

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Sofija Mandić argumentima razvaljuje ove "generale posle bitke" Dejana Milića i Miloša Besića.

Zadovoljstvo je slušati njena saznanja vezana za čitave nizove marifetluka pre izbora i na sam dan izbora.

  • +1 1
Link to comment

Ovaj neandertalac neki profesor?!

 

Pravi starletan: Profesor FPN se slika golišav pred ogledalom! 

https://www.espreso.co.rs/vesti/drustvo/60486/pravi-starletan-profesor-fpn-se-slika-golisav-pred-ogledalom-foto

 

Pitam se šta to radi profesor desnom rukom?

 

Pa još Peščanički mrsomud Ilić...

 

Apstiniram od Utiska već godinama, sad imam potvrdu da to i nastavim. 

 

Sofiji i Ponošu svaka čast!

Link to comment
On 12. 12. 2023. at 15:28, brusli said:

Glavni problem je sto neki misle da su svi u desnici debili, a opet ima desnicara koji misle da su svi levicari izdajnici.

Na ovom forumu nisu problem ovi drugi, jer ih i nema :)
 

 

Ne mislim da su desničari debili, iako ih mrzim. Mislim da su zli, bez izuzetka.

Link to comment
9 hours ago, klimt said:

Ovaj neandertalac neki profesor?!

 

Pravi starletan: Profesor FPN se slika golišav pred ogledalom! 

https://www.espreso.co.rs/vesti/drustvo/60486/pravi-starletan-profesor-fpn-se-slika-golisav-pred-ogledalom-foto

 

Pitam se šta to radi profesor desnom rukom?

 

Pa još Peščanički mrsomud Ilić...

 

Apstiniram od Utiska već godinama, sad imam potvrdu da to i nastavim. 

 

Sofiji i Ponošu svaka čast!

besic LoL

dpsovski poltron godinama. predavao ovde na fpn, ispostavilo se sa sumnjivim referencama. jedan je  napredovao zbog organizacije zurki i snabdevanju nosa.  fakultet je inkubator najgorih dpsovaca.

zaobilaznim putem stigao na fpn u bgdu.

sad kad je pao djukanovic ko mu plati.

cudilo me odusevljenje na forumu ovim poltronom

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...