Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

11 hours ago, radisa said:

Jebem ti, ovaj treći predlog je da se nekome oduzme dete, neko pošalje u ludnicu, a neko liši poslovne sposobnoti... Sve u jednom predlogu...

 

Jel ima link neki, shta je to?

Link to comment

Inače, koliko smo daleko otišli mic po mic za ovih 10 godina najbolje oslikava ovaj video.

Vidojković 2013. u tom istom jutarnjem programu na tom istom pinku otvoreno kritikuje vučića koji je tada praktično već glavni u Srbiji iako formalno samo potpredsednik vlade.

Studio izgleda sasvim normalno, voditelji su zapravo klinički zdravi ljudi koji se ponašaju kao da su novinari, a ne pobegli iz Laze.

 

 

  • +1 3
  • Hvala 3
Link to comment
4 hours ago, Mel said:

Mislim zashto bi tako bolesno neko uradio - da shokiraju i josh malo kao podignu gedanost? Il chisto ludilo?

Nova normalnost. Verujem da u Srbiji imas stotine hiljada, ako ne i milione ljudi koji isto tako govore pred svojom decom a ova je odlucila da dovuce u studio dete protiv njegove zelje da bi upravo tim ljudima u Srbiji se pokazala da je obican svet, tj. slicna njima.

Link to comment
58 minutes ago, pt 2.0 said:

pre par dana je na tw bila skraćena verzija.

isto sam reagovala kao ti. a zapravo treba da reaguje socijalna služba i psihijatrija.

 

ovaj raspad svega koji živimo višestruko prevazilazi puku promenu vladajućih stranaka na izborima.

 

gledala sam pred zoru i deo hit tvita (sa premotavanjem).

bradićka i hrkala koje govore kao da im sa vilicama nešto nije u redu, bradica opoziciju naziva fukarom, ova druga što ima krv na rukama priča o tuđem moralu, trač po trač, tamo i nakaza od JJ, DJV i bakija anđelkovića... ja čak više ne mogu da se iz ugla glasača druge političke opcije iznerviram na ono što oni izgovaraju, da li je laž i tako to. veruj da mi je to u nekom desetom planu. količina vulgarnosti, primitivizma i groteske koju šalju u etar, to je ono što mi je primarno.

jednostavno želim da se taj šljam šmrkovima čiste vode, bistrog uma i elementarne civilizovanosti počisti i oteče u kanalizaciju gde joj je i mesto.

uopšte više ne mogu da gledam podsvet, njihova prostačenja, ne mogu da podnesem ono što emituju u javni prostor nezavisno od politike.

Sta je macvan pricao?

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

pre par dana je na tw bila skraćena verzija.

isto sam reagovala kao ti. a zapravo treba da reaguje socijalna služba i psihijatrija.

 

ovaj raspad svega koji živimo višestruko prevazilazi puku promenu vladajućih stranaka na izborima.

 

gledala sam pred zoru i deo hit tvita (sa premotavanjem).

bradićka i hrkala koje govore kao da im sa vilicama nešto nije u redu, bradica opoziciju naziva fukarom, ova druga što ima krv na rukama priča o tuđem moralu, trač po trač, tamo i nakaza od JJ, DJV i bakija anđelkovića... ja čak više ne mogu da se iz ugla glasača druge političke opcije iznerviram na ono što oni izgovaraju, da li je laž i tako to. veruj da mi je to u nekom desetom planu. količina vulgarnosti, primitivizma i groteske koju šalju u etar, to je ono što mi je primarno.

jednostavno želim da se taj šljam šmrkovima čiste vode, bistrog uma i elementarne civilizovanosti počisti i oteče u kanalizaciju gde joj je i mesto.

uopšte više ne mogu da gledam podsvet, njihova prostačenja, ne mogu da podnesem ono što emituju u javni prostor nezavisno od politike.

 

 

slazem se. ja njih vec odavno ne mogu da gledam, pa ih ni ne gledam, nemam licni kontakt sa polusvijetom jer sam prirodom svog posla prilicno zasticena, a i fizicki izmjestena od njega ali opet, kad god ih slucajno vidim u rekapitulirajucem programu kakav je utisak, osjecam se kao da sam u blatu i da moram da se branim od nekog ko me zatrpava. 

potapaju nas u kanalizaciju i treba da se radikalizujemo.

ali da, to su vec gejziri govana na svakom koraku.

 

 

Edited by morgana
  • +1 3
Link to comment
23 minutes ago, Shan Jan said:

Jebem ti zivot, ovo drustvo koje je napravio SNS je bas izvuklo najgore iz nekih govana koja bi inace pazila sta pricaju.

Pa to je oduvek bio modus operandi radikala, što bezobraznije i sto više laži... ko će se posle baviti demantijima i onako nikada nisu odgovarali za svu gnoj i užas koju su izazvali. 

  • +1 4
Link to comment
9 hours ago, Shan Jan said:

Jebem ti zivot, ovo drustvo koje je napravio SNS je bas izvuklo najgore iz nekih govana koja bi inace pazila sta pricaju.

barem za mnoge znamo kakvi su u stvari, pokazase svoje pravo lice

  • +1 1
Link to comment

odgledao i ja na youtube

 

pajtic savrsen, sta reci...

 

francuztm odlican (bez ironije). da sam desnicar, glasao bih za njega sigurno. jos sam ubedjeniji sada da su od svih desnicarskih stranaka za njega ubedljivo najmanje sanse da preleti.

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...