Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

10 minutes ago, pt 2.0 said:

vidim da tadić I ekipa divljaju po tw zbog nastupa bojana pajtića u UN.

krenula pre 1h da gledam emisiju, odlični su svi. 

A sta BoTu konkretno bode u guzicu iz njegovog nastupa? Mislim, koji deo?

Link to comment

Što ih je Pajtić ostavio ispod cenzusa tj poziva da se ne glasa za njih.

Ja ne znam da li sam baš ja zapao u takav kružok, ali od Tadićevaca ne može da se živi na Tviteru. Svaki drugi tvit im je protiv SPN. Tek svaki peti protiv Vučića.

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment

Tadic se u oktobru nudio i pregovarao o ulasku u spn, kapital mu je bio valjda 2% od prosle godine, to je sve iz nekog razloga islo preko Aleksica, a zavrsilo preletanjem neke dvojice iz sds kod Aleksica pa se tu valjda uvredio.

 

Navodno mu posle udarili i blokadu na nova-n1 pa se tu jos malo uvredio.

 

Onda se jos malo vise uvredio kad su poceli da ga prozivaju za potpise za ovu novu listu pa sad verovatno sanja da bude tas na vagi u BG.

 

Ne valja ni da sa 2.9 ostane ispod, ne valja da sa 3 bude preko. Da ce da bude na nekih beznacajnih 0.3-0.4 nema sanse.

  • +1 1
Link to comment

Pa verovatno niko nece sa njim da razgovara, a mogao je tiho to da uradi... kao "nezavisni kandidati" da se pojave na listi 2-3 njegova... Ne znam odakle mu Aleksic pade na pamet, pored zivog Lutovca, a da... razbio je DS i oni ga bas i ne vole mnogo.

Link to comment
11 hours ago, radisa said:

Jebem ti, ovaj treći predlog je da se nekome oduzme dete, neko pošalje u ludnicu, a neko liši poslovne sposobnoti... Sve u jednom predlogu...

 

nisam mogla da vjerujem sta vidim, a mislila sam da sam u srbiji vec vidjela sve

  • +1 3
Link to comment
Just now, morgana said:

 

nisam mogla da vjerujem sta vidim, a mislila sam da sam u srbiji vec vidjela sve

Moja žena nije gledala, jutros pokušavam da joj prepričam, mozak je odbijao da procesira činjenice koje iznosim... 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...