Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

all in all, spn pomalo deluje ko da bas i ne bi na vlast u republici. to je jedan utisak iz utiska koji je u skladu sa opstim utiskom

 

drugi utisak je nepropustanje prilike da se kaze "djilasova lista"... tenkre

Link to comment

A zasto Zaklinu sa njima? Jos jedna meh ekipa..cak i za standarde Utiska, nedelju dana pred izbore, ova kombinacija, prilicno tup brijac..

Edited by Misko
Link to comment
3 hours ago, utilitarist said:

a žaklina je neozbiljan novinar jer je pretpostavljam ostrašćena? 

Ne, ona tom "ostrašćenošću" pokriva svoje falinke.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

što joj se može oprostiti ako svojom ostrašćenošću razotkriva tuđe failnke. meni je simpa to što iskreno nervira duševnu nakazu. nešto ne verujem da bi to bio slučaj da je do kraja neozbiljna.

no pre svega ne znam koje falinke vidite a iskreno i ne zanima me jer mi je ceo prizvuk previše ličan. gadan mi je takav razgovor na temu nekog kome se ovaj režim ozbiljno napio krvi jer je pokazala kičmu.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, booyaka said:

Zar Đilas i Koštunica light nisu bili skoro u Utisku i to isto zajedno?

Da, pre dva meseca.

 

Miloš Đilas. Dragan Jovanović. Tih što ide.

Edited by Milošica
Link to comment
7 hours ago, utilitarist said:

a žaklina je neozbiljan novinar jer je pretpostavljam ostrašćena? 

Zaklina je meni super, samo sto ima i ozbiljnijih novinara od nje. Mislim da previse licne emocije i animozete, da ne kazem mrznju, pokazuje prema Vucicu i ekipi. Da to malo iskulira i da forsira neke druge stvari, bila bi bolji novinar.

Link to comment

Zaklina je meni okej..generalno mislim da su kod nas novinari, narocito opozivioni, dosta mistifikovani, i da se neretko od njih prave neki heroji, cak i kada to nije nicim zasluzeno(Kesic "stairicar i hipster",Tanja Vojtehovski zvana Trenutak Istine, npr.), mozda Zaklina nije profesionalna, jer gaji negativne emocije prema Njemu, mada tesko ju je kriviti, bas odgledah delove intevjua podkasta  Snaga uma, samo ti istaknuti delovi su dovoljni da itekako  razumem, koliko god da sam za hladnu profesionalnost..kada se kaze dobar novinar u Srbiji, meni iskreno jedino Ljubica Gojgic pada na pamet..ostali su se prodali, ili rezimu, ili raznim agendama, ili su izlapeli od godina,ili nikad nisu ni bili kvalitetni to begin with..naravno, voljan sam da cujem koji su to dobri novinari jos ostali, mozda sam nekoga i zaboravio..

Edited by Misko
Link to comment

Kad pomenuste Ljubicu Gojgić da li iko ima razumno objasnjenje kako ona opstaje do sada? I ona i njena emisija. Dakle, rtv, državna televizija i na njoj Ljubica, gostuje kompletna vrhuška režima, osim samog Vučića, ona ih bukvalno rešeta najneprijatnijim mogućim pitanjima i svi do jednog ispadaju kompletne budale pred kamerama. Svi. Brnabićka, Mali, Vesić, bio je i Željko Mitrović sa Savom. I to je jedini izuzetak na medijskoj sceni ove imitacije države. Kako?

Link to comment

Tako sto niko ne gleda TV Vojvodinu. Samim tim nema posledica po vlast, pa moze da reseta njihove predstavnike koliko hoce (sto i treba naravno). A verovatno dodje zgodno da se pozovu na njen primer kako nije tacno da nema slobode u medijima..

  • +1 7
Link to comment
18 minutes ago, fandorin said:

Kad pomenuste Ljubicu Gojgić da li iko ima razumno objasnjenje kako ona opstaje do sada? I ona i njena emisija. Dakle, rtv, državna televizija i na njoj Ljubica, gostuje kompletna vrhuška režima, osim samog Vučića, ona ih bukvalno rešeta najneprijatnijim mogućim pitanjima i svi do jednog ispadaju kompletne budale pred kamerama. Svi. Brnabićka, Mali, Vesić, bio je i Željko Mitrović sa Savom. I to je jedini izuzetak na medijskoj sceni ove imitacije države. Kako?

 

verovatno malo ljudi to gleda, pa onda je bolje da ju ostave nego da ju sklone pa da se digne dzeva

Edited by Nikodije
  • +1 3
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

Tako sto niko ne gleda TV Vojvodinu. Samim tim nema posledica po vlast, pa moze da reseta njihove predstavnike koliko hoce (sto i treba naravno). A verovatno dodje zgodno da se pozovu na njen primer kako nije tacno da nema slobode u medijima..

I ja bih rekao..a i ne mogu cak ni oni da kontrolisu sve, mogu 99,9%, tako da, ostaje taj mali promilcic, koji je, kada gledamo siru sliku, zanemarljiv..ali, Ljubica je za mene retka soba koja zasluzuje  po meni da je nazovem "profesionalnom novinarkom", ukljucujuci tu i i N1, Novu, NIn, Danas..uz sattisticku gresku casnih  izuzetaka, svi ti nezavisni i slobdni mediji i novinari, nisu dostojni ni cipele da brisu Ljubici po kvalitetu..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...