Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Zaboravih da pomenem Bakićevo pitanje Zavetnici o tome da li je i ona antisemita kao i njen (pokojni) otac, na šta se ova (a i Olja) skandalizovala.

Ako je verovati tw, izgleda da je Bakić pomešao 2 osobe istog prezimena…

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

Kome je Natasa Micic bila seks simbol, zaboga!? :lolol:

Pojma nemam, meni nije, ja sam bio i dete, ali pamtim da je poredjivana bila sa Nikol Kidman, i da ima dobre nogare..mislim, seks simbol za standarde zena sa politicke scene u Srbiji, i guess

Edited by Misko
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, radisa said:

I niko nije pitao o poslovima njenog muža (i jednog od važnijih članova stranke, da ne bude da joj napadaju porodicu)? Kako i zašto? Niko da pita za Milenum tim?

 

Jebao ih utisak bez toga...

 

To je trebala prvo Olja da je pita, pa onda Bakic, ako vec toliko nema dlake na jeziku..mislim, kada moze da nadene nadimak Ridja Rdja Ridjoj Rdji, zasto bi mu to bio problem?

Link to comment
11 minutes ago, Misko said:

Pojma nemam, meni nije, ja sam bio i dete, ali pamtim da je poredjivana bila sa Nikol Kidman, i da ima dobre nogare..mislim, seks simbol za standarde zena sa politicke scene u Srbiji, i guess

 

ona je bila aseks simbol

  • Haha 3
Link to comment
30 minutes ago, pt 2.0 said:

Zaboravih da pomenem Bakićevo pitanje Zavetnici o tome da li je i ona antisemita kao i njen (pokojni) otac, na šta se ova (a i Olja) skandalizovala.

Ako je verovati tw, izgleda da je Bakić pomešao 2 osobe istog prezimena…

 

Da. Miličin otac je 32 godine mlađi od toga na koga je verovatno mislio Bakić.

 

https://sr.wikipedia.org/wiki/Рајко_Ђурђевић (otac)

https://sr.wikipedia.org/wiki/Ратибор_Ђурђевић (antisemita)

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

Zaboravih da pomenem Bakićevo pitanje Zavetnici o tome da li je i ona antisemita kao i njen (pokojni) otac, na šta se ova (a i Olja) skandalizovala.

Ako je verovati tw, izgleda da je Bakić pomešao 2 osobe istog prezimena…

 

I to je osnovni problem sa Jovom. Potreba da izigrava moralnog sudiju i da je on nekakav autoritet da procenjuje sta je/ko je dobro/dobar, a sta ne. Da sam na mestu LF-a ogradio bi se od podrske coveka koji je prethodno podrzao  Belog Preletacevica jer je "to nesto najbolje sto se pojavilo na domacoj politickoj sceni". Ako je ikada imao, nakon toga je izgubio kredibilitet.

 

Cim se okrenuo ka Milici i krenuo "a da ja vas pitam nesto", da sam Olja odmah bi ga prekinuo sa "nece moci u mojoj emisiji". A cista sujeta ga je naterala da se bavi istragom Zavetnice, jer je ispizdeo na primedbu da cini stetu opoziciji svojim izjavama.

  • +1 3
Link to comment

A, da..te diskutabilne podrske treba ignorisati..ako se javno ogradis, ispadas nezahvalnik, ako se od srca zahvalis, ispada da ti je bitno da te javno podrzava, bilo ko, bez kriterijuma

Edited by Misko
Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

Kome je Natasa Micic bila seks simbol, zaboga!? :lolol:

jovo bakić je bio težek seronja kada je u pitanju obraćanje mici zanoktici.

 

nataša mićić je u ono vreme bila zgodna žena. nečiji tip da, nečiji ne. uostalom sa 37 godina teško da se može da bude suprotno. ima onaj triptihnegde kako izlazi iz automobila. lično sam je poznavao, imali smo kontakte u GSS:

 

 

 

Link to comment
6 hours ago, Leia said:


Ovde se jasno vidi upliv novca za korigovanje nosine i tankih usta, boljeg frizera, adaktarke, na ruku joj ide i trend kardašijanske malter šminke koja pokriva sveee

i posle je samo levica progresivna ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...