Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ovako, kao strejt muskarac..sta znam, nije akrep, daleko od toga, bila slatka kad bila trudna(but then again, sve zene sijaju u trudnoci)..nije bas moj tip...ni jedna zena u politic me ne privlaci nimalo, ni nije..znam da je seks simbol bila u ono davno vreme Natasa Micic..isto, nista..iako je objektivno prijatne spoljasnosti..

Link to comment
3 hours ago, Svemir Zeka said:

Zavetnica odlično izgleda. 

Jeste se prolepšala ,a zna i da drži bukvicu ,šteta što je malo ukrivo nasađena 

 

Ali ovi desnojebi ,pa da li mogu da smisle nešto da kažu o Kosovu i spoljnoj politici osim kosovskog zaveta i ustava ,pobogu  

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

potcenjujete zavetnicu, nemojte posle da bude nisam vam rekla. sabrana, elokventna, ne gubi nerve nikad. ovo što vergla imaće i publiku i glasove... 

bakić je nastupio kao histerični sujetni čičica, iritira me ta njegova osobina kad krene da ponižava ljude na dosta jadan način i bez stila.

 

edit. savo na kraju pokazao da ima mozga. 

 

edit edita. 

bakić se na kraju izvadio onim za lokalni front. :heart:

To je taj elitizam satro levicara taj "krug dvojke" mindset..kao, borci za bolje drustvo i prava,a u stvari gledaju na sve sa visine..

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, vememah said:

 

F-K6FfJXEAA9ngK?format=jpg&name=small

Ja rekoh al ništa....

Upalo mi je u oči da je super obučena i da joj to odlično stoji. Pritom je i lepa, ali nije mi to prvo upalo u oči. Kao pojava je lepa. Sad ko je i šta je nema veze s tim.

A i ovo je bezveze. Žene i bez Šešelja i Vučića izgledaju zrelije s godinama, nauče se šminki, nauče da se srede lepše. 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
21 minutes ago, morgana said:

bajic, savo i ova zmija, ne mogu da gledam taj tuzni skup.

 

da li bi neko mogao da napise najvaznije akcente bakica o desnici?

 

Najviše je pričao o svojoj desnici

  • Haha 5
Link to comment

ne slažem se da je korisni idiot režima ali se slažem da je idiot. režimu svakako koristi svaki idiot, to je upisano u situaciju ali ne govori ništa o bakićevoj namjeri.

Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

nauče se šminki, nauče da se srede lepše. 


Ovde se jasno vidi upliv novca za korigovanje nosine i tankih usta, boljeg frizera, adaktarke, na ruku joj ide i trend kardašijanske malter šminke koja pokriva sveee

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...