Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

18 minutes ago, pt 2.0 said:

daće bog.

ako on bude zauzet - daće vučić.

 

što pitaš?

sinoć sam izišla u grad i svečano započela svoju ličnu građansku kampanju, opsedam ljude i objašnjavam im da je kraj blizu.

pokušavam da se nateram da ne odustanem, dođem da vidim kako stojimo sa impresijama o emisiji kad ono... čarape, rukavi, dugmići...

 

najlakše je tako, da svi poludimo

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

sinoć sam izišla u grad i svečano započela svoju ličnu građansku kampanju, opsedam ljude i objašnjavam im da je kraj blizu.

pokušavam da se nateram da ne odustanem, dođem da vidim kako stojimo sa impresijama o emisiji kad ono... čarape, rukavi, dugmići...

ja sam sigurna u to da ovo troje u emisiji mogu da obavljaju bitne funkcije u novoj državi, pa sam prešla na čarape. a i one (čarape) su drsko uklizale u prvi plan.

 

emisija je umirujuća i pozitivna. minus utisci, oni su apokalipsa.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

ja sam sigurna u to da ovo troje u emisiji mogu da obavljaju bitne funkcije u novoj državi, pa sam prešla na čarape. a i one (čarape) su drsko uklizale u prvi plan.

 

emisija je umirujuća i pozitivna. minus utisci, oni su apokalipsa.

zezam se ja

osatanio me sajam ove nedelje pa pokušavam da povratim vjeru

  • +1 1
Link to comment

strašno. sada sam posle filma bacio pogled na topik pa na UN.

 

ne hvala, kakv ZLF kakvi bakrači. najpre dobrica u onom kaputiću i čarapicama pa dabrica baca noge u onom bazenčetu, sada lazović sa onakvim čarapama. hvala lepo. odo' ja onom ozbiljnom, elegantnom i odmerenom francuzu. :srdoc:

Edited by đorđe geprat
  • Haha 2
Link to comment
37 minutes ago, slepa živana said:

sinoć sam izišla u grad i svečano započela svoju ličnu građansku kampanju, opsedam ljude i objašnjavam im da je kraj blizu.

 

 

najlakše je tako, da svi poludimo

1*cc6aHlgx3AJZ0daMgOvMQQ.png

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, pt 2.0 said:

radomirove čarape je spremio neko ko je colour blind.

čarape na stranu - on je odličan.

 

ja ovih dana nešto vežbam optimizam, i mislim da smo prevideli značaj i kvalitet ljudi iz NDM BGD (i ne samo njih) koji su ušli u skupštine.

Ja glaso tu kolaciju zadnji put, i iskreno, sada, mislim, i pre nego sto su se "iscepkali", misljenje, polovicno..Lazovic se svakkao iz tog dela izdvojio..ali, dobro, ja sam stara zaguljena cepidlaka..najvise kritikujem upravo ono za sta glasam, bas zato sto im dajem glas, smatram d aimma pravo da dam zamerke gde mislim da treba..a Dabrica i bazence je jedan od top 5 blamova "nase" opozicije, sto se mene tice..kako se ko oblaci, ko slusa ti lutas bebo, ko ne, licno, n obracam paznju, mislim, kapiram da se vi zaebavate, naravno..

Edited by Misko
Link to comment
7 hours ago, slepa živana said:

sinoć sam izišla u grad i svečano započela svoju ličnu građansku kampanju, opsedam ljude i objašnjavam im da je kraj blizu.

pokušavam da se nateram da ne odustanem, dođem da vidim kako stojimo sa impresijama o emisiji kad ono... čarape, rukavi, dugmići...

 

najlakše je tako, da svi poludimo


Ja skoro svaki put prokomentarišem odevanje, ništa novo. :dry:

Link to comment

Kontam da ce izmedju Milice i druga jove leteti perje,a Savo ce da glumi gud kapa u ekipi..steta mi inace za njega, jeste bio potencijal, ali sam je sebe gurnuo u senku..ili je to to sto je mogao da dobaci, a neki od nas ga precenili..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...