Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 hour ago, brusli said:

Novi DSS bar otvoreno kaze da su protiv Vucica, za razliku od Boskica.

Od ovih desnih opcija oni izgledaju najmanje lose.

 

Ma jok bre, od svih desnih on je Vucicev ponajvise..

Link to comment

A za koga da glasaju (umereni) desnicari ?

Valjda shvatate da ih je u Srbiji nezanemarljiv broj.

 

Ja bih rekao da je Novi DSS najmanje los, ne mislite valjda za ovog bolida Boskica da je bolji.

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, brusli said:

A za koga da glasaju (umereni) desnicari ?

Valjda shvatate da ih je u Srbiji nezanemarljiv broj.

 

Ja bih rekao da je Novi DSS najmanje los, ne mislite valjda za ovog bolida Boskica da je bolji.

 

Neka glasaju za Mikija Aleksica...

  • +1 3
Link to comment
42 minutes ago, Milosh76 said:

Ili za Ponosa 

Tj za SPN

A i Cutu, sta fali..mislim, on nije desnicar, ali nedavac je Kosova, neki bi rekli da je samim tim desnicar doduse, tako da..

Edited by Misko
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Ne bih ja te desne razdvajao...

 

Oni i vlast, kao dojč i kišjela...

Da, ali Francuz se bas istice..dobio mac, nije glasao za smenu gasica..i steta sto jeste njihov, moze da privuce glasove..cak i da otme od SNS..mislim, mene en bi privukao i da jeste prava opozicija..doduse , ja sam cepidlaka, ali, glasam na kraju uvek za nesto..

Edited by Misko
Link to comment

Ako je ikada ikom bilo nejasno ko je i šta je Boško Obradović, sinoć je bila sjajna prilika da se uveri u golu istinu.

 

Poserem vam se svima u jednu kolonu!

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
32 minutes ago, Filozof manijak said:

e, nek si nam se posro

poseremo se i mi u dve dok nam napredna vlast sere u tanjir za večeru već 12 godina

 

Fino je što živiš u zabludi da bi Boškić i Milica Zavetnica, podržana desnom intelektualnom elitom, otvorila oči i skinula AV koga ruši na temelju njegovog "prihvatanja FRA-NEM sporazuma o priznanju lažne države Kosovo".

Onaj lik sa FPN ga je razmontirao u dve reči - ne KIM, nego potrošačka korpa.

 

Sve dok se "mešamo" sa bilo kakvim desnim šljamom neće nam se pisati dobro. Imali smo epilog nužnosti da se svi ujedinimo, završili smo sa ubijenim premijerom.

 

Pametnom dosta.

  • +1 4
Link to comment

Jedini put kad smo uspešno skinuli s vlasti autokratu i diktatora je bilo kada i kako?

Pametnome dosta

 

 

Ali smara me više da se vrtimo u krug kao ker koji juri svoj rep. Uživajmo u još jednom turnusu apsolutne napredne vlasti i nakon ovih izbora, bitno je da je onaj  budak Obradović raskrinkan.

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Misko said:

A i Cutu, sta fali..mislim, on nije desnicar, ali nedavac je Kosova, neki bi rekli da je samim tim desnicar doduse, tako da..

Svi oni su SPN lista, samo to nisu objavili jos zvanicno.

Link to comment
6 hours ago, Milosh76 said:

Besic je bio odlican, davao im je odlicne besplatne savete.

Verujem da su ih culi, ali sumnjam da su razumeli i da ce nesto od toga prihvatiti.

bogami boško je baš delovao kao da je vrlo dobro razumeo. nije se skinuo sa kosova. bar se jasno pokazao

4 hours ago, radisa said:

Ne bih ja te desne razdvajao...

 

Oni i vlast, kao dojč i kišjela...

bukvalno! odlična je ova fora s dve kolone, jer to ustvari znači jedna kolona. ko bude glasao za "patriotsku" kolonu, taj je ionako izgubljen za čovečanstvo

4 hours ago, brusli said:

A za koga da glasaju (umereni) desnicari ?

Valjda shvatate da ih je u Srbiji nezanemarljiv broj.

 

Ja bih rekao da je Novi DSS najmanje los, ne mislite valjda za ovog bolida Boskica da je bolji.

 

au brate, u srbiji je sve desno osim levog fronta i psg-a. nek glasaju za ekologe, ili za onu što je protiv šminkanja muškaraca, za domaćina aleksića, nek malo razmisle valjda imaju mozak... osim ako pod "umereni desničari" ne misliš na neonaciste

  • +1 8
Link to comment

Odakle to da se Ćuta svrstava u desničare ?

Ajd da  jeste ali zašto je to počelo da se podrazumeva ,nisam ispratio 

 

41 minutes ago, slepa živana said:

ili za onu što je protiv šminkanja muškaraca

Ona da ode u koaliciju sa Stanislavicom Pak i Zokom pa da ja i filozof ima za koga da glasamo  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...