Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

@ nixolausionako me svi bitni na forumu i u RL (pre)poznaju.. a imam ja još društvenih uloga koje su hazardne s obzirom na to kakvu sam sebi ulogu na ovom forumu dodelio i količine intime koju obasipam. a ono drugo priznajem, naravno. to jest priznajem indirektno, jer mi bilo lepo kad me neki drugi vragolani podržaše.edit, nego trolčina, aj stvarno da ja ne budem tema (za promenu, zahtev dolazi od mene)..

Edited by Buck Naked
Link to comment
Дајем десет кувајтских динара на то да ће Њ. Е. бити саборан, државнички одговоран и да ће бити речи о ступовима српске спољне политике.
Bravo!Evo ga. Djurdjevi Stubovi spoljne politike nikad jaci.Jel bi voleli da je Vuk Jeremic u nekoj staklenoj kocki (kocci) i da gore stoji wc solja i da mozemo da seremo odgore a on da bezi od govana a posle nekog vremena nece imati gde da pobegne i polako se prekriva govnima?
Link to comment

Ima McCann Erickson slogan "Truth well told". E Jeremic bi mgao da patentira "Bullshit well told". Covek svoje ideje prezentuje na nacin koji je pitak za gledaoce.EDIT: I koj kurac se vise uopste daje Antonicu bilo kakav kredibilitet pozivanjem u emisije. Ko je on da bi njegovo misljenje o bilo kom pitanju bilo relevantno...

Edited by Eraserhead
Link to comment

Ma Jeremija ovde nije ni potreban. Antoan je dovoljan. Mogli bi da ga zaposle u vladi ili ministarstvu spoljnih poslova, kao PiaRa ili tako nesto.

Jel bi voleli da je Vuk Jeremic u nekoj staklenoj kocki (kocci) i da gore stoji wc solja i da mozemo da seremo odgore a on da bezi od govana a posle nekog vremena nece imati gde da pobegne i polako se prekriva govnima?
Ja sam ipak pre za malo direktniju varijantu: motke, kese i tako to. Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...