Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

26 minutes ago, Zabalujev said:

Čemu Romčević, pojma nemam,

 

voli olja u svaku emisiju da dovede tako nekog kafanskog komentatora- smatraca, pa onda on razbacuje opsta mesta kao konfete, navikli smo.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Lancia said:

Jel moze to da se gleda uzivo preko neta ili samo odlozeno?

 

Postavi Nova na svoj YouTube kanal emisiju posle par dana, sem toga ne znam kako bi gledao preko neta

  • Hvala 1
Link to comment
Čemu Romčević, pojma nemam, kampanja je na vrhuncu, interesantnije bi mi bilo da čujem još nekog ko se kandiduje (pa makar i sa 64. mesta:dry:), ovako ispade da je kao i obično pripremila fajt i jednog, kao neutranog između. Gledao sam par Vujoševićevih nastupa od kako se kandidovao i čitao intervju s njim u Vremenu. Na osnovu toga sam teško uzdahnuo i rekao: Đilase, što se ne seti ovoga... Čini mi se da nije to više onaj stari Dule, mislim da je svestan ko je glavni problem i da je preboleo pretnje izbacivanjem iz Pionira i ostale stvari iz naše mladosti i grobarske praistorije. Đilas sigurno neće s njim da se svađa.
Jel se taj Romčević nešto petljao po SSS?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
40 minutes ago, Lancia said:

Jel moze to da se gleda uzivo preko neta ili samo odlozeno?

 

Moze. Postavlja lik stream na youtube svake nedelje..

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jel se taj Romčević nešto petljao po SSS?
 

Nisam ga registrovao kao nekog angažovanog u tim pričama, ko zna, Vidojković i Kulačin rekoše pre par nedelja da ih je u SSS dodao Boža Prelević tokom gostovanja u emisiji ("evo, od sad ste vi članovi SSS") i da su posle toga počeli da im stižu njihovi mailovi. :lol:

Link to comment
8 hours ago, Nikodije said:

 

voli olja u svaku emisiju da dovede tako nekog kafanskog komentatora- smatraca, pa onda on razbacuje opsta mesta kao konfete, navikli smo.

 

da, s tim da je kafanski smatrac ovdje dule vujosevic koji je spletom neobicnih okolnosti istovremeno i nekakav kandidat za nesto

  • +1 2
Link to comment

Vujošević je užasno konfuzan, kao da mu je neprijatno što je tu, i pokušava da nešto kaže, a da ne kaže...

 

Jako težak za slušanje... I jede vreme, daj Đilasa da priča...

  • +1 2
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Uvek on ovako priča, nije on za ovaj format emisije...

On je za BalkanInfo format emisije...

 

Udavio, brate, pojeo emisiju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...