Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

38 minutes ago, Milošica said:

Nadam se da na ovoj temi sutra uvece nece biti patkometrije ni sa jedne ni sa druge strane.

+1

 

samo gledaj i beleži

  • +1 1
Link to comment

Tek sad gledam prošlonedeljni utisak. Jbt ova žena samo upada drugima u reč, smara me. Posebno kad su drugi Visković, koga me zanima da čujem ili StProtić, kojeg me takodje zanima da čujem (mada u delovima lupeta).

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Filozof manijak said:

Uključenje gledalaca, Nebojša iz Beograda, ovaj Železnika.

 

nebojsa ce u ponedeljak ujutru na hepi, da odgovori na sve neistine koje budu iznete u nedelju uvece.

Link to comment
9 hours ago, Milošica said:

Nadam se da na ovoj temi sutra uvece nece biti patkometrije ni sa jedne ni sa druge strane.

Jel si video kako je pocela patkometrija, a do Utiska ima manje od 24h?

 

AKo je Vujosevic pametan, na pitanje o Covcicu ce reci  "ko je taj?" i pricace ono sto mu je receno u pripremi emisije da prica.

 

Ako naleti na tu zamku, onda je ekstremno glup, kao i prica o KKCZ i KKP.

 

On je pozvan kao kandidat na izborima, a ne kao kosarkaski trener.

 

E sad, svi znamo da ce sa zadovoljstvom siriti poluistine i lazi o "ulaganju" u KKCZ i KKP, posto o drugom i ne zna da prica.

Link to comment
18 hours ago, pt 2.0 said:

Tek sad gledam prošlonedeljni utisak. Jbt ova žena samo upada drugima u reč, smara me. Posebno kad su drugi Visković, koga me zanima da čujem ili StProtić, kojeg me takodje zanima da čujem (mada u delovima lupeta).

Da, bas ume da nervira gledaoca, jos kad ispruzi ruke sa zgrcenim, siroko rasirenim prstima, ko neka pticurina sacuvaj boze. 

 

Retko gledam, ali veceras cu. 

  • +1 1
Link to comment

Čemu Romčević, pojma nemam, kampanja je na vrhuncu, interesantnije bi mi bilo da čujem još nekog ko se kandiduje (pa makar i sa 64. mesta:dry:), ovako ispade da je kao i obično pripremila fajt i jednog, kao neutranog između. Gledao sam par Vujoševićevih nastupa od kako se kandidovao i čitao intervju s njim u Vremenu. Na osnovu toga sam teško uzdahnuo i rekao: Đilase, što se ne seti ovoga... Čini mi se da nije to više onaj stari Dule, mislim da je svestan ko je glavni problem i da je preboleo pretnje izbacivanjem iz Pionira i ostale stvari iz naše mladosti i grobarske praistorije. Đilas sigurno neće s njim da se svađa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...