Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

10 minutes ago, MrIncredible said:

MZ: Jel Si Din Ping pričao koliko graška ima Kina, to Olja pita :laugh:

narod juriša ko na zelengori :lolol:

  • Haha 5
Link to comment

 Meni kod Drakulića prva impresija oduvek bila nemuštost.

 

 On je jedan od onih ljudi  za koje ste i posle 60 minuta dijaloga sigurni da ne govori istim jezikom kao i vi. Nepovezane i nedovršene rečenice, misao preteška za praćenje, meandrisanjem prikriven nedostatak koncepta. ..Kad se na sve to natakari i neprestano mahanje rukama, dobija se iskazna kataklizma. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, adam said:

i meni je taj period i dobar deo tih ljudi nepoznanica. valjda zato sto nisam bio u srbiji, internet bio prespor a skajpovi i ostali vajberi jos nisu bili ni u najavi. pa se i ja pitam sto je protic problem osim sto smo ideoloski na razlicitim stranama. al pada mi na pamet da je mozda privatno pizda, ljigavac, stipsa, sisa - ono, nije glup al ko bi se s njim druzio?! covek koji s javne platforme zvuci super al niko nece s njim na pice. antipaticni uobrazeni govnar.

 

ako je tako nesto u pitanju, onda kapiram da je jako tesko javno objasniti zasto potpuno razgovetan i elokventan covek, koji bi cak mogao dobro proci u narodu, dzedzi na margini svega.

 

 

o ne, upravo suprotno, pametan, duhovit, zabavan, istina malo ekcentrik. pricam o periodu 95.-00.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...