Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

On 5.3.2022. at 14:12, Lancia said:

Dzimi rekao si ustvari sto i ja mislim, samo nisam hteo vise da propitujem.

Da, sklon sam da poverujem ovim pricama, logicno je da se nesto desavalo, cim je bukvalno sklonjen iz prvog esalona opocicionih ljudi, kom ocito pripada i po svojim stavovima i inteligenciji. Ostali ste mi duzni misljenje povodom njegovih stavova u vezi svega sto je iznosio ovih godina, ja tu ne vidim maltene nista pogresno, malo mi je neobjasnjivo da ga opozicija nije nagazovala za svoju stvar. Prosto ispada da od cele opozicione kolone ima najvise putera na glavi, sto mi se cini malo verovatnim ili je pak neko procenio da nije omiljen u narodu, sto i ovde mozemo da vidimo. Treca opcija je da i on sam ne zeli da bude ukljucen u celu ovu pricu, koja  mi ne pije bas vodu, s obzirom da Protic voli da je u fokusu.

i meni je taj period i dobar deo tih ljudi nepoznanica. valjda zato sto nisam bio u srbiji, internet bio prespor a skajpovi i ostali vajberi jos nisu bili ni u najavi. pa se i ja pitam sto je protic problem osim sto smo ideoloski na razlicitim stranama. al pada mi na pamet da je mozda privatno pizda, ljigavac, stipsa, sisa - ono, nije glup al ko bi se s njim druzio?! covek koji s javne platforme zvuci super al niko nece s njim na pice. antipaticni uobrazeni govnar.

 

ako je tako nesto u pitanju, onda kapiram da je jako tesko javno objasniti zasto potpuno razgovetan i elokventan covek, koji bi cak mogao dobro proci u narodu, dzedzi na margini svega.

 

 

Link to comment
8 minutes ago, adam said:

i meni je taj period i dobar deo tih ljudi nepoznanica. valjda zato sto nisam bio u srbiji, internet bio prespor a skajpovi i ostali vajberi jos nisu bili ni u najavi. pa se i ja pitam sto je protic problem osim sto smo ideoloski na razlicitim stranama. al pada mi na pamet da je mozda privatno pizda, ljigavac, stipsa, sisa - ono, nije glup al ko bi se s njim druzio?! covek koji s javne platforme zvuci super al niko nece s njim na pice. antipaticni uobrazeni govnar.

 

ako je tako nesto u pitanju, onda kapiram da je jako tesko javno objasniti zasto potpuno razgovetan i elokventan covek, koji bi cak mogao dobro proci u narodu, dzedzi na margini svega.

 

 

Jbmlg, s jedne strane mogu da razumem revolt ili neki vid razocarenja, s druge strane kad vidim npr. da je Vuk Jeremic angazovan u opozicionoj borbi ....mislim, tesko je bilo sta shvatiti sto se Srbije tice :D

  • +1 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Jbmlg, s jedne strane mogu da razumem revolt ili neki vid razocarenja, s druge strane kad vidim npr. da je Vuk Jeremic angazovan u opozicionoj borbi ....mislim, tesko je bilo sta shvatiti sto se Srbije tice :D

i tu si u pravu. :D

 

 

Link to comment



sto je protic problem osim sto smo ideoloski na razlicitim stranama. al pada mi na pamet da je mozda privatno pizda, ljigavac, stipsa, sisa - ono, nije glup al ko bi se s njim druzio?! covek koji s javne platforme zvuci super al niko nece s njim na pice. antipaticni uobrazeni govnar.


Ma problem je što Protić hoće da bude gradonačelnik, a ne zna; hoće da bude ambasador, a ne zna. Pri tome, ljudi brzo provale tipove koji nikad nisu ni točak promenili ali se u sve razumeju i o svemu vole da kenjaju.

Neko je spomenuo Nešu Bogdanovića. On nije bio ni duhovit, ni harizmatičan čovek, pa mu to ipak nije smetalo da postane najbolji beogradski gradonačelnik ikada.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
On 5.3.2022. at 13:57, gospa buba said:

ovo sinko mozesh i da tetovirash, ja da ti kazem emoji38.pngol:

ako se tetovira, onda mora i zarez da stavi. ne može u večnost nepismeno…

Slušaj majku, Miloše
 

On 5.3.2022. at 18:14, nenad said:

on i dalje verovatno misli da je bio dobar ambasador i gradonacelnik, ali su ga smenili po politickoj/licnoj liniji.

meni je on zabavan u javnim nastupima, i odslušam svaki njegov YT klip na koji naletim. uopšte nisam stekla utisak da ovo misli, naprotiv, bio je više nego smokritičan na obe te teme.

ako ne zaboravim i nadjem taj intervju, okačiću ti.

st protić je urbana budala, lik koji dovoljno poznaje ulicu i bezobrazluk ulice. 
neko ga je uporedio sa krstićem - jebiga, krstić je zla krlja, bukvalno grebator o sve.

ovaj čovek je budaletina. ali koristoljubiva, nečasna krlja nije…

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

ako se tetovira, onda mora i zarez da stavi. ne može u večnost nepismeno…

Slušaj majku, Miloše
 

meni je on zabavan u javnim nastupima, i odslušam svaki njegov YT klip na koji naletim. uopšte nisam stekla utisak da ovo misli, naprotiv, bio je više nego smokritičan na obe te teme.

ako ne zaboravim i nadjem taj intervju, okačiću ti.

st protić je urbana budala koji dovoljno poznaje ulicu i bezobrazluk ulice. 
neko ga je uporedio sa krstićem - jebiga, krstić je zla krlja, bukvalno grebator o sve.

ovaj čovek je budaletina. ali koristoljubiva, nečasna krlja nije…

 

ok, verujem, mada to ne menja puno moj odnos prema njegovom obavljanju javne funkcije. pun mi je kufer tih zabavnih, pametnih i bezobraznih, koji rade sve osim svog posla. i u politici i ovako. 

to je mozda preterano, ali meni je to jedan od gorih sojeva ljudi.

to sto je krlo gori ne pomaze previse proticevom "slucaju".

  • +1 2
Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

Naravno, ne mislim da ga pravdam.

A ni one koji su ga tu postavili.

Samo kažem da nije nesvesna budaletina.

 

da jasno. ustvari, to je samo jos gore po njega. :)

Link to comment
Just now, Moonwalker said:

 

reci sto, za nas neprisutne, pretty please

 

zbog minulog rada. sada samo vrti neku praznu pricu, nista bitno.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...