Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ma Mrka je moj utisak, jebote.. Kakvo poniženje.. Dao sam ti posao, sad sedi tu, slikaj se, izvadi tu tvoju medalju, ja sam gazda, evo ti voda, popij malo, šta se znojiš, sedi, gledaj pravo, ustani, daj ruku..

Link to comment
no, jasmina tesanovic.carica. nema nista lepse od hipi feministkinje u najboljim godinama.
Je l' to beše Brusova ex? Izlapeo sam malo. Ako jeste, šta kaže? Pati li za njim, je l' nas pozdravio?
Link to comment
pa sto cutite, propustih komsinicu!
komsinica je osvetlela vracarski, zeneucrnski, boinboingski i sve ostale obraze.tema je bila mnogo drustveno vaznija nego besmisleni po hiljadu puta prezvakani utisci montirani i komentarisani poput ubojitih ostrica osisanog jeza. seskualno (ne)obrazovanje srba i inih, zilion abortusa kod tinejdzerki itd. gosca ginekoloskinja je tupila neke pricice o pcelicama, leptiricima, mami i tati, ali onako par potkovanih istrazivanja, problemi u savetovalistima itd, ali dosadno. psihijatrica je svaku recenicu pocinjala sa znate kako i govorila o osecanjima, kad ona oseti da je pravi trenutak, kad oseti da je on pravi i tako, voditeljica glumica je nesto pricala ali je nisam bas razumela najbolje, valjda kako joj je sin rekao da bi da ima seks ili da vodi ljubav, ne mogu da se setim, pa sta onda da kaze, a nekako je od svuda provejavao duh prolazim busom pored crkve i krstim se a pilule necu da pijem jer ce da mi porastu dlake na licu, pa svaka tri meseca idem na kiretazu. samo sto se za sve te no-no reci koristi "to", pa nekako lakse tece.a onda je jasmina lepo rekla da je ona svojoj cerki, i da misli da tako treba, pokazala sve, tj rekla sta ce od cega da joj bude, sta moze da bude kul a sta ne, vodivsi se idejom da dete treba da ima poverenje u roditelja da mu isprica svaku muku koje ga muci, a ne da mu se namecu kazne za nesto sto ni ne zna sta je, brani ono sto treba da bude dozvoljeno itd.onako, super komibinacija edukativnih metoda timotija o'lirija, samerhila, dzermejn grir i biljane jovanovic, pa kroz dasak age of aquarious i born to be wild.ne znam da li je ex-brusova ili nije, ali zvucala je milion puta pametnije, zrelije, svesnije i sve od ove tri majka guske.
Link to comment
sta bre ex-brusova, mars bre bagro, mislite da ima bolje za brusa od komsinice, e nema! video ih pre 2 dana na ulici, ljubav cveta. kako vas samo nije sramota.
Ja se stvarno izvinjavam, ne pratim ljubavnu scenu, pa sam istripovao negde da sam pročitao da se čovek odselio. (Ili sam to podsvesno razvio priču da bih opravdao neaktivnost što mi je jedan od otaca sajberpanka sugradjanin, a nikad se nisam potrudio ni da ga sretnem i pitam ga odakle mu inspiracija za Swarm i igra li šta od video igara...)
Link to comment
Slika u svetu...
Eraserhead-e, ne odnosi se (samo) na tebe već na sve koji danima trube:*#$$%&% vas slika u svet.Tačno je da je fraza jadna i u poslednje vreme previše korišćena kod nas, ali ste i vi koji joj se podsmevate preterali. Kako god koji post pročitam svako se trudi na sve načine da pokaže kako se gadi političke elite i njihove "slike u svet". Edited by salerokada
Link to comment

Utisak nedelje, nedelja 18. oktobar, 21:00Gosti: dr Branka Prpa - direktorka Istorijskog arhiva BeogradaSrđan Cvetković - istoričar Instituta za savremenu istorijuSlobodan Homen - državni sekretar Ministarstva pravde Opet Homen! Dobro, bice zabavno, posto ovde mirise na otkopavanje Draze itsl.

Link to comment

Cenim da je oslobođenje Beograda tema, a Đilas već bio kod Ćosića (ala ovo dobro zvuči!!!), pa ova kao hoće da temu obradi teorijski.. znači, četnici-partizani.Edit: jebote, počela o likvidacijama od strane komunista angry.gifEdit2: stvarno grobovi, pogrešna prognoza..

Edited by Buck Naked
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...