Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

jbga, nekako me poremetio slucaj ovog nesrecnog malog kengura. ne zajebavam se, celo vece o tome razmisljam.aj na stranu nesrecni bris taton. ali ovaj mali kengur, to je strasno koja je to brutalna egzistencijalisticka simbolika. za roman o zivotu i smrti malog kenguramali kengur, rodjen u najgorem zoo vrtu u evropi. pobegao, ziveo na slobodi - ako se tako moze nazvati beograd usred prepodnevne guzve - nekoliko desetina minuta. zavrsio pod tockovima automobila. u srbiji. jbte. mali kengur. strasno. ali strasno. odvratna zemlja, sta reci. ovde i kenguri umiru u najgorim mukama.realno, ovde smo mi problem sto hocemo nesto bolje, a ne ova bagra koja nas drzi u saci i igra se kao sa bilo kojom svojom ciljnom grupom. za orbit zvake, za jafa keks, za DS. njima je i sada do jaja. dok sad stoje pred ogledalom, treniraju zabrinuto lice i naborano celo i stisnutu pesnicu, i vezbaju govor pred sutrasnji mirnigradjanskiprotestnimitingsetnjuprotivnasiljazapravduzabrisasacvecamaisvecama....a mali kengur? ko ce njemu da zapali svecu i ostavi cvet?
jel antonic mislio na gazzu? kaze da su neki na internetu optuzili nacionaliste za smrt kengura. :lol:
Link to comment
jel antonic mislio na gazzu? kaze da su neki na internetu optuzili nacionaliste za smrt kengura. :lol:
Pa Ruho™ nas čita, zar ne? Moglo bi na Iz foruma u medije... :)
Link to comment

A jebo mamu, sad sam video ovaj predlog sa Mrkonjićem i ovim likom što ga Evropa nagradila... Pa ga Mrka tu nudi vodom, i kaže mu šta da radi.. tuga.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...