Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 hour ago, ljuttko said:

Ja bih volela da ona dobije emisuju istog formata , da vodi šit hit il nešto slično

Meni gosti bili skroz ok i cela priča

 

B92 Sport bez sporta

Link to comment

Biksi bi volela da bude cool kao da je na drugoj strani od one koje trenutno zastupa..ali da cash i dalje kaplje. 

 

Uzevsi u obzir da je to trenutno neizvodljivo..lupeta i jede govna i dobija tacno ono sto zasluzuje - prezir onih koje zeli na svojoj strani i nerazumevanje onih koji su joj trenutni saborci. 

 

Ako cita ove redove, zelim da joj porucim da glodje bobana.

  • +1 7
Link to comment

Njeni saborci su Krlo i slična gamad i oni je razumeju savršeno, sve im je jasno. Mile je ne razume, ali to i nije njen zadatak. Ono što meni nije do kraja jasno je čemu ona tačno služi? Da olakša odluku tim kao cool ljudima da se prodaju, kad može jedna Biki mogu i ja, nije strašno?

  • +1 8
Link to comment

ni ja ne znam cemu ona vise sluzi, mislim znam, ali ciljnoj grupi je isto s njom i bez nje, a i mi smo na istoj poziciji kao i ranije, koga boli uvo. da nije foruma ne bih ni znala da vise postoji.

 

principijelno me vise nervira, jer je predstavnik tihe grupe, kad nekakav npr svetozar cvetkovic prosere kako ne izlazi na ulicu od devedesetih jer se tada umorio. pa idite u pizdu materinu priglupu autisticnu elitisticku i ti i kolege.

(principijelno, los izraz, poenta je da sam biljanu otpisala)

Edited by morgana
  • +1 3
Link to comment

Ona je sigurno jeftina, možda i ucenjena, a imala je ipak solidnu vidljivost. Verovatno im je za te pare dovoljno da ne priča protiv SNS-a, sve preko je čist bonus. Kapiram da se i ona sa svojim kompleksima uživljava i više nego što bi morala. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

bese bio neki skandal pre par par godina kada su joj nasli kokain, ni manje ni vise? imaju je u fioci.

juče je pričala nešto o hapšenju sa gudrom u emisiji na Novoj oko ovog #nisamprijavila

ali ne svom

Link to comment

Mislim da je Dačić bio ministar policije tada. Ne bih tom hapšenju davao previše značaja osim što nam je otklonilo svaku sumnju da je na belotini. Pratili dilera da ga uhvate u trenutku prodaje, a ona bila klijent. Hoću da kažem da ne deluje da je to konkretno hapšenje bilo usmereno na nju. Imaju je nevezano od toga. Voli belo, bezglava je, urbana bez dece da je sputavaju, partija sa ljudima koji su na merama. Šanse da nemaju svakakve njene gadosti (VIDEO) su ravne nule. Što uopšte ne opravdava ama baš ništa što ona radi.

Edited by Heaviside
Link to comment

ne opravdava, ali mozda objasnjava. zna se kako se kod vucica odradjuje to da tvoje nepodopstine ne zavrse u tabloidima. videli smo sta su radili karleusi jedno vreme zato sto je bila opoziciono orijentisana, danas je i ona na "liniji", radi sa vesicem, samo da ju tabloidi ostave.

Edited by Nikodije
Link to comment
Njeni saborci su Krlo i slična gamad i oni je razumeju savršeno, sve im je jasno. Mile je ne razume, ali to i nije njen zadatak. Ono što meni nije do kraja jasno je čemu ona tačno služi? Da olakša odluku tim kao cool ljudima da se prodaju, kad može jedna Biki mogu i ja, nije strašno?
Tačno, ovo.
Bio sam svedok da to "radi" kod nekih ljudi koji su pokušavali da opravdavaju tu svoju poziciju. To vam je i onaj Savet za kreativne industrije i ostale zajebancije.
Da se "pokupi" ta ekipa. Ili barem njeno ćutanje...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...