Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Dobar utisak, ništa skandalozno, Galeb usta ne zatvara, kao i kad je domaćin :D Marčelo dobar kao i u stara vremena, Jelena Stupljanin - znam samo jednu njenu ulogu i tu govori engleski, ovde sve ok. Javio se čovek iz Makedonije. Pobedili čačanski školarci.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Zabalujev said:

Jelena Stupljanin - znam samo jednu njenu ulogu i tu govori engleski, ovde sve ok.

Igrala je davno u nekoj domaćoj seriji, Lisice. Tu me je nervirala jer se stalno prenemagala, mada sam i seriju gledala nešto na preskoke, nikad nisam odgledala celu epizodu. Posle sam je gledala u Zvezdara teatru, igra Julijanu u Korešpodenciji, tu je baš sjajna. I odlično izgleda.

Link to comment

Galeb je iznenadjujuce malo govorio, najmanje zapravo od svih, i nikog nije prekidao. A iako je standardno motao™ kad je pricao, ipak je rekao dobru i bitnu stvar: ovo je politika  (misleci na ekoloske proteste) i ljudi treba vise da se bave politikom. 

  • +1 4
Link to comment
23 hours ago, ronin said:

Dosta lepa žena Jelena Stupljanin...

 

Jedan od mojih utisaka :sleep:

 

Ne znam odakle je (ima naglasak?) ali izgleda mi kao jedna rasna, inteligentna i vitalna balkankinja. Nisam je ni gledao ni slusao ranije, mozda gresim, ali ima ona nesto™

Link to comment
23 hours ago, Zabalujev said:

Dobar utisak, ništa skandalozno, Galeb usta ne zatvara, kao i kad je domaćin :D Marčelo dobar kao i u stara vremena, Jelena Stupljanin - znam samo jednu njenu ulogu i tu govori engleski, ovde sve ok. Javio se čovek iz Makedonije. Pobedili čačanski školarci.

Bila sam sinoć na ivici da prenesem prenos Biljane Srb  Utiska. Ona iz nekog razloga patološki mrzi Olju al dobro, mrzi i razne druge.  Devojke iz čačka nazvala je likušama i po običaju udarila ekser opisom njihovih lakova za kosu i nokte koji su takvi da zagadjuju planetu . A Jelena je lepa i mila ( po BS ) al eto je u lošem društvu i šta joj je to trebalo . Marčelo je reper koji nije osudio kolegu repera a Galeb neki podkastač  i dali su sebi za pravo da pominju i Kanta, odkud oni uopšte smeju da pomenu Kant i Jung  :D i sve u tom stilu. Ja bih volela da ona dobije emisuju istog formata , da vodi šit hit il nešto slično

Meni gosti bili skroz ok i cela priča

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, ljuttko said:

Bila sam sinoć na ivici da prenesem prenos Biljane Srb  Utiska. Ona iz nekog razloga patološki mrzi Olju al dobro, mrzi i razne druge.  Devojke iz čačka nazvala je likušama i po običaju udarila ekser opisom njihovih lakova za kosu i nokte koji su takvi da zagadjuju planetu .

 

Jesi li čitala monolog o katabazi? :lolol:

  • Haha 2
Link to comment
56 minutes ago, ljuttko said:

Bila sam sinoć na ivici da prenesem prenos Biljane Srb  Utiska. Ona iz nekog razloga patološki mrzi Olju al dobro, mrzi i razne druge.  Devojke iz čačka nazvala je likušama i po običaju udarila ekser opisom njihovih lakova za kosu i nokte koji su takvi da zagadjuju planetu . A Jelena je lepa i mila ( po BS ) al eto je u lošem društvu i šta joj je to trebalo . Marčelo je reper koji nije osudio kolegu repera a Galeb neki podkastač  i dali su sebi za pravo da pominju i Kanta, odkud oni uopšte smeju da pomenu Kant i Jung  :D i sve u tom stilu. Ja bih volela da ona dobije emisuju istog formata , da vodi šit hit il nešto slično

Meni gosti bili skroz ok i cela priča

Jutarnji program. Da ustaje u 4 ujutru i da svakodnevno na lajvu liže dupe Vučiću zajedno sa Šešeljom i Miroljubom Petrovićem, njenim cenjenim gostima. E to bih ja voleo.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...