Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

39 minutes ago, gospa buba said:


 

pa shta kazu, iznenade se? jel primecuju makar pravilnost neku emoji38.pngol:



sent from novi mnogo jak bubamoto.
 


Samo ću reći da su obojica antivakseri - jedan je u avgustu fasovao koronu i 2 meseca bio zakovan za krevet. 

Link to comment
28 minutes ago, SNARC said:

Bogu hvala, ne. Biram ekipu sa kojom divanim :)

Utisak sam stekao na konto napisanog..kao sto rekoh, proradio mi detektor :)

 

 

Detektor za one sa različitim mišljenjem od tvog.

Sjajno!

Link to comment

Bolje da zove onog Ličana sa FPN, mogao bi po peti put da izloži teoriju o većinskom izbornom sistemu koji ruši nakaradni politički sistem Srbije, ili Bobana Stojanovića da smatra još dva sata na N1/NovaS, eventualno da pusti neku pesmu Danice Crnogorčević ushićeno sa telefona. Mi jednostavno imamo slab ljudski materijal u svakom smislu, i osuđeni smo da radimo sa tim.

  • +1 3
Link to comment

nije slab ljudski materijal nego malo kanala i platformi da se javni intelektualci ili strucnjaci izdiferenciraju

plus taj problem sa strankama koji srbiju mori godinama, pa gledamo po troje ljudi iz svake jer su i oni jedva dosli do izrazaja od vuciceve zutooloske strategije, umjesto da vece partije za svaku oblast imaju po nekoga 

a gdje su instituti, vocdogovi, ovi i oni

 

jedino da mi s foruma i oni s tvitera pripomognemo, jel

 

jos je posljednjih godinu dvije i dobro

 

edit, dodatno, kod nas ne postoje teme nego the tema, a to u velikoj mjeri izbacuje specijaliste iz price

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

E neka ste opet podučili Olju koga da zove i ocenili kako opozicija ne valja. :fantom:

1 hour ago, morgana said:

jos je posljednjih godinu dvije i dobro

 

Ne znam čemu žalbe, sad imamo desetak 24h news kanala gde svako malo imamo kojekakve iz raznih centara, instituta itd. a svi ti smatraju i po tviterima. I opozicione partije tamo šalju malo širi krug ljudi od najvišeg rukovodstva, svako vidi ono što želi, što bi reko patr.Pavle za ženske guzice u prevozu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...