Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ovo troje mladihtm gostiju ima 41 godinu u prosjeku..pa ništa, čekamo Srbijanku, Petričića i Dragoljuba Bakića da nas povedu gdje treba.

Edited by keitel
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

Uf, sad bas ja da branim momka koji je pokrenuo i vodi svoj podkast, izgleda da moze da zivi od toga i radi to sasvim Ok..pa nece biti. Zivi od toga sto je osmislio, bez zaledjine ..i eto, uspeva.

 

Marcelo nikad nije bio my cup of tea, streberasti momak koji repuje..za ovu curu mislim da i nisam cuo. 

 

Ali opet..manje cu se bespomocno osecati kad gledam njih nego Jeremica, Djilasa, Lutovca i koga jos..koji cekaju da se nekako desi nesto dok usput nesto smatraju, razmatraju..

 

U mom "Utisku" svake nedelje bi gostovao neko ko samostalno nesto konkretno radi i zivi od svog rada, pokusava i uspeva, kome je zivot i rad uveliko otezan ovakvom vlascu i izostankom ozbiljne alternative..filozofa se vec nagledasmo.

 

Mislim da i dalje ide ona emisija Znanje, imanje.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

U, zajebao si me..100%

 

Izvini, urbani delatnice. Nakloni tebi.

 

Pa šta si se odmah uzjogunio?! Kakva je to biznis diskriminacija? Zanima te mišljenje samo ljudi koji su sam svoj vlasnik?

Dakle ljudi koji rade u firmi od 8 do 4 nemaju pravo na mišljenje ili je njihovo mišljenje manje bitno?

 

Svima je dosta praznih priča (gde se prepoznaje opozicija), ali ako je htela da čuje nekog mladjeg onda je trebala da pozove studente/diplomce ljude do 25 godina.
Al izgleda da takve politika baš i ne zanima preterano (osim ako nisu na platnom spisku) ili ih ne zanima život u Srbiji (kada pričamo o uspešnoj deci koja osvajaju silne medalje).

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

Pa šta si se odmah uzjogunio?! Kakva je to biznis diskriminacija? Zanima te mišljenje samo ljudi koji su sam svoj vlasnik?

Dakle ljudi koji rade u firmi od 8 do 4 nemaju pravo na mišljenje ili je njihovo mišljenje manje bitno?

 

Svima je dosta praznih priča (gde se prepoznaje opozicija), ali ako je htela da čuje nekog mladjeg onda je trebala da pozove studente/diplomce ljude do 25 godina.
Al izgleda da takve politika baš i ne zanima preterano (osim ako nisu na platnom spisku) ili ih ne zanima život u Srbiji (kada pričamo o uspešnoj deci koja osvajaju silne medalje).

 

Valjda sam znaa sta si hteo reci ovim..ovde.

 

Nebitno, necu dalje ucestvovati u ovome, ne razumemo se i super.

Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

 

Valjda sam znaa sta si hteo reci ovim..ovde.

 

Nebitno, necu dalje ucestvovati u ovome, ne razumemo se i super.

 

Pa, naravno da nećeš učestvovati kad si shvatio šta si napisao gore. Izleteo si, dešava se.

 

Mislim da se razumemo, ali se ne slažemo, ovo je mesto za diskusiju ne za ljutnju.

 

Al ako već ideš, onda sportski pozdrav! ;)

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

Svima je dosta praznih priča (gde se prepoznaje opozicija), ali ako je htela da čuje nekog mladjeg onda je trebala da pozove studente/diplomce ljude do 25 godina.
Al izgleda da takve politika baš i ne zanima preterano (osim ako nisu na platnom spisku) ili ih ne zanima život u Srbiji (kada pričamo o uspešnoj deci koja osvajaju silne medalje).

 

Kad bi dovela studente u diplomce od 25 god, mogu se kladiti da bi prvi skočio k'o oparen "šta pričaju ovi klinci, kakve ovo gluposti lupaju, šta ih je dovodila koji moj".

Sećam se reakcije na topiću kad je gostovala ona devojka iz 1 od 5 miliona prošle godine.

Tu grupaciju omladine apsolutno ne zanima da gostuju kod Olje, ili da se bave politikom onako kako mi zamišljamo.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

 

Kad bi dovela studente u diplomce od 25 god, mogu se kladiti da bi prvi skočio k'o oparen "šta pričaju ovi klinci, kakve ovo gluposti lupaju, šta ih je dovodila koji moj".

Sećam se reakcije na topiću kad je gostovala ona devojka iz 1 od 5 miliona prošle godine.

Tu grupaciju omladine apsolutno ne zanima da gostuju kod Olje, ili da se bave politikom onako kako mi zamišljamo.

 

Vrlo verovatno :D.

 

U kancu radim sa dva "klinca" od 25 i 24 godine, oba fakultetski obrazovana, oba izvršavaju svoje radne obaveze precizno, efikasno i na vreme, a nijedan ne zna zašto je zimi u pola 7 ujutru mrak!!!!

 

Davno je lepo renne rekao "gadan deda rasteš" i bio u pravu skroz.

Link to comment



 
..., a nijedan ne zna zašto je zimi u pola 7 ujutru mrak!!!!
 

pa shta kazu, iznenade se? jel primecuju makar pravilnost neku [emoji38]ol:



sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 1
Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

 

Pa, naravno da nećeš učestvovati kad si shvatio šta si napisao gore. Izleteo si, dešava se.

 

Mislim da se razumemo, ali se ne slažemo, ovo je mesto za diskusiju ne za ljutnju.

 

Al ako već ideš, onda sportski pozdrav! ;)

 

Ne, zapravo..stoji sve sto sam rekao. Samo me je ispalio radar & detektor koji me inace sasvim solidno sluzi. 

Ja svakako mislim da ti prvi ne znas ni sta bi ni kako.. Bogtejebo, biznis diskriminacija :laugh:

Ali sad mi je detektor proradio :)

Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

 

Ne, zapravo..stoji sve sto sam rekao. Samo me je ispalio radar & detektor koji me inace sasvim solidno sluzi. 

Ja svakako mislim da ti prvi ne znas ni sta bi ni kako.. Bogtejebo, biznis diskriminacija :laugh:

Ali sad mi je detektor proradio :)


Pa ti reče da ideš :unsure:


bold: znamo se lično kad ovo pišeš?

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...