Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Tim pre treba celu emisiju da pogledate. Žemske su ih jako lepo ispeglale.
veruj mi nisam imao živaca. tih par minuta sam zamišljao kesu govana koju otresam po njihovim facama.
Link to comment
Za nas sa jeftinijim ulaznicama, šta je rekla za Bajdena?
pa pwnovala je, sto ga nisu odveli u bataju zato sto je tamo bezbedno kad su i paradu gepekovali na usce, nego su taj dan ispraznili centar
Link to comment

>>>tri žene su sjajne večeras<<< Žene su vazda bile hrabrije kad je gusto.. u ovoj zemlji epskih junaka.Btw, je li neko dao objašnjenje zašto M.Karadžić nije bio večeras u UN, pošto je najavljen?Pretpostavljam da su razlog one pretnje smrću, koje mu stoka ovih dana upućuje.

Link to comment
Pretpostavljam da su razlog one pretnje smrću, koje mu stoka ovih dana upućuje.
šta, mladen obradović prerušen u bećkovićku bi mu rasporio utrobu pred milionskim auditorijem?pičkastost je u pitanju, pre će biti. Edited by Gonzo
Link to comment

Ruža Ćirković - novinarka, Milan Marković - ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu, Rasim Ljajić - ministar rada i socijelne politike.-------------------------Ruža će biti jednako nejebitačna kao onomad u polemici sa deltoidom, a ministri će se veoma lagodno osećati u svojim stolicama, titrajući muda jedan drugom.nije mi jasna poenta sučeljavanja predstavnika vlasti sa ekonomskim komentatorima koji su više puta pokazali svoju bezmudost, naklonost opštim mestima i odsustvo argumenata. Zar olja nije mogla nekog boljeg da dovede, po ugledu na prethodnu emisiju.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...