Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

5 minutes ago, Filozof manijak said:

Energetika i politika su neraskidivo povezane  pogotovo u skoro eksponencijalno rastućoj potrebi modernog sveta za energijom.

Bespolitička energetska politika je prazna floskula bez ikakvog značenja.

 

ja jos uvijek ne mogu da vjerujem da se ljudi primaju na tu floskulu, doslovno mi se ivana zigon pojavi pred ocima kako je izgovara onim svojim akcentom sto misli da vuce na ruski, a u stvari zvuci kao debil, sto i jeste

Edited by morgana
Link to comment
9 minutes ago, Aleksija said:

naucni novinar je smoren pricama o novcu i ljudima, a on bi da prica samo o sistemu. koji je fascinantan :D

ili je idiot, ili korisni idiot.

Ja ne mogu da ispratim nijednu njegovu rečenicu do kraja. Mnogo mi je sluzav, mozak stvara otpor automatski :blink:

Link to comment

Bubnjević je 1 čovek od integriteta. Malo se raspline dok priča, suviše je poetičan za naučnika. Inače, vrlo ok. 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Zabalujev said:

I to je politika i proces koji moraju da pokrenu političari i saniraju štetu koju su drugi političari napravili.


Ma, jasno je sve. Al ne očekuješ valjda od čoveka nauke da "hapsi", "smenjuje", "upire prstom" itd?

Mislim kapiram ja vaš frust povodom njegove neopredeljenosti, ali valjda mora da postoji neki balans u studiju - 1 političar, 1 zaposleni u TENTu i 1 naučnik.

  • +1 1
Link to comment
Bubnjević je 1 čovek od integriteta. Malo se raspline dok priča, suviše je poetičan za naučnika. Inače, vrlo ok. 
Plus jean. I članak u Vremenu je odličan. Malo je nesnađen večeras, to je sve.
  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, steins said:

Svaka čast ovom momku sa dva broja većim naočarima.
Problem je što ga niko nit aluša nit razume

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 

a sta je to rekao epohalno? 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...