Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

4 minutes ago, fandorin said:

Da, rekao sam da bi to moglo da se pomisli na osnovu ove izjave.

samo proveravam :)

pratim ga na tw, imam utisak da je ili lako izlapeo ili preterao sa nekim hipi opijatima, neshto od toga, u sushtini je korektan, ali tako naivan i slabo veze konce, bukvalno kao da nikad nije ziveo u svetu. malo se obraduje, malo se iznadi, kao, kako neshto... mozda je i moguce da neko ko pravi bash onoliko ekspresivne filmove, tako u zivotu mrljavi :unsure:

 

mislim, to je moj prvi susret sa njim izvan filma, da neshto u realnom vremenu pratim shta misli i govori. ne djeluje mi, shto bi rekli :unsure:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, fandorin said:

I meni. Ali, sa onim zašto ne bi verovao da će Maja Gojković poništiti odluku UO FCS. Moglo bi se reći da je čovek zdravo glup, ali nije, pa ne mogu da provalim šta je, zapravo, u stvari. 

dok je to govorio, očekivala sam da poentira očiglednom ironijom, ali nisam je primetila. možda je isuviše suptilna za mene. 

 

možda provocira maju. ili misli da institucije nekad rade svoj posao. 

 

jeste, zbunjujuće je. 

Link to comment

dragojević je bio poslanik na listi sps-a, ako pričamo o tom dragojeviću?

 

da ostane i ovde da se ne davimo ogradio od zelenovića još tokom trajanja utiska

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
dok je to govorio, očekivala sam da poentira očiglednom ironijom, ali nisam je primetila. možda je isuviše suptilna za mene. 
 
možda provocira maju. ili misli da institucije nekad rade svoj posao. 
 
jeste, zbunjujuće je. 
Nije zbunjujuće.

On jednostavno zna da kod Vučića uvek ima popravnog i nada se lovi za film.

Navuklo se to na fondove.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, chandra said:

 

Govori o njihovom neiskustvu, ali i o pritisku koji je pravljen na NDB da se "udruzuju".

 

A Zelenovic zapravo mnogo govori o DS-u u poslednjih 10-15 godina. On je takav kakav je i kao takav i dalje jedan od najboljih kadrova iz te DS generacije.

Pa njima je trebao siguran grad ovaj je bio gradonačelnik, tamo su se nalazili pravili skupštine NKSS dosta toga se u Šapcu desilo dok je on bio. Pružio im je utočište msm oni su tad još imali prostorije u CZKD, ustupljene na foru ipak nije loše s njima sarađivati. Imali su prilično malo i prilično malo ko ih je ozbiljno shvatao.

 

Dosta je on njima učinio da startuju, e sad kako taj dogovor ide ne bih znao u smislu toga koliko lako mogu da ga otkače. Umeju oni tako nekog i iz poštenja da drže, ako im je pomogao. To nije dobro ja sam za maksimalno beskrupuloznu politiku u ratu protiv SNS. :D 

 

Ali generalno, kakav god da je ove tenzije u Šapcu koje su insprisali celu frku su posledica toga što je Šabac neko vreme bio opozicioni grad, slična situacija kao Čačak pre 5. oktobra. Ohrabre se ljudi, krene gušenje s druge strane al onda krene i odgovor i bum! Bitna je stavka svaki grad. Al sad mogu da ga odjebu, nadam se. Već nedelju dana ne vuku iste poteze uopšte on i NDBG.

Link to comment
Šta je sa Ksendžom iz NDMBGD? Više je nema nigde. 
Povukla se ona iz NDB.
Mislim da je sad u "Ministarstvu prostora".







... Shiit has hit the fan

Link to comment
16 minutes ago, Friend said:

Gde ima raspali Utisak da se pogleda na netu?
 

Youtube Nova kanal je tek juce okacio emisiju od pre 7 dana.

Od ove sezone objavljuju tek posle 6 dana, ranije su objavljivali u utorak, sredu... 

Link to comment
Do jaja im je sirenje svesti 7 dana posle.. Valjda bi svi trebalo da cuju, vide. Nemamo svi SBB debili.
Pa to je cilj. Kupi EON van mreže.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Frank Pembleton said:

Povukla se ona iz NDB.
Mislim da je sad u "Ministarstvu prostora".







... Shiit has hit the fan
 

Bila je i pre NDMBGD u "ministarstvu prostora"... Šteta, bila je dobar kadar.

Link to comment

Tako je, ja na kraju popustio, jebiga, 500 kinti mesečno, plaćam i veće glupost redovno :D Ivanović objavljuje svoje emisije malo ranije (valjda je drugačiji ugovor), Kesić priloge na parče. Nema tu širenja svesti, to je korporacija koja gleda zaradu, a mi usput šta ućarimo.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...