Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Zelenovic je opasan komad budale, moram reci, cak i da ima neku poentu ono sto pokusava da kaze. Leba mi, pocinje da lici na ubaceni element™. Mislio sam da glasam za NDMBGD, ali cu posle ovoga danas ozbiljno razmilsliti. 

  • +1 2
Link to comment

Zelenovic se bukvalno ponasa kao spavac DS-opcije ubacen da razjebe zelenu listu i NDB. S vise ljudi iz NDB sam razgovarao o njemu kad se prvi put pojavio pored Dobrice, i svi su ga nesto nemusto branili, a nijedan dobar argument nisam cuo. Ukanalice ih opasno, cak i u Beogradu.

Link to comment

E ajd sad stvarno...

Kao da je Zelenovic pistolj na celo stavio svima da budu sa njim.

Ako su se zajebali sa njim to mnogo vise govori o njima nego o njemu.

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

E ajd sad stvarno...

Kao da je Zelenovic pistolj na celo stavio svima da budu sa njim.

Ako su se zajebali sa njim to mnogo vise govori o njima nego o njemu.

 

 

Govori o njihovom neiskustvu, ali i o pritisku koji je pravljen na NDB da se "udruzuju".

 

A Zelenovic zapravo mnogo govori o DS-u u poslednjih 10-15 godina. On je takav kakav je i kao takav i dalje jedan od najboljih kadrova iz te DS generacije.

  • +1 2
Link to comment

Nije neiskustvo, nego nesposobnost i "odvaljenost od realnosti".

Ja razumem da ti pokusavas da peglas sve ovo da maksimalno umanjis krivicu ekipe na vrhu NDB , pa sad eto jos uvodis "mrtvi" DS u pricu.

Njima su neki ozbiljni ljudi sa terena otisli ili se potpuno pasivizirali zbog dolaska Zelenovica, ovi gore nisu trepnuli.

Oni su sad sa njim vezani , bolje bi im bilo da to rese.

Link to comment
49 minutes ago, dùda said:

i pored čitvog ovog sranja večeras, utisak emisije mi je dragojević

 

''ovaj toma momirović, on je dečko zdravo glup'' :rolf:

I meni. Ali, sa onim zašto ne bi verovao da će Maja Gojković poništiti odluku UO FCS. Moglo bi se reći da je čovek zdravo glup, ali nije, pa ne mogu da provalim šta je, zapravo, u stvari. 

Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

I meni. Ali, sa onim zašto ne bi verovao da će Maja Gojković poništiti odluku UO FCS. Moglo bi se reći da je čovek zdravo glup, ali nije, pa ne mogu da provalim šta je, zapravo, u stvari. 

mislish na dragojevica?

Link to comment
40 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nije neiskustvo, nego nesposobnost i "odvaljenost od realnosti".

Ja razumem da ti pokusavas da peglas sve ovo da maksimalno umanjis krivicu ekipe na vrhu NDB , pa sad eto jos uvodis "mrtvi" DS u pricu.

Njima su neki ozbiljni ljudi sa terena otisli ili se potpuno pasivizirali zbog dolaska Zelenovica, ovi gore nisu trepnuli.

Oni su sad sa njim vezani , bolje bi im bilo da to rese.

 

:wub:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...