Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Večerašnja emisija je sranje, a i iritantni Zelenović na stranu, ni Savo me ne oduševljava koliko god harizme da ima, a ima.
Ima izvanrednu dikciju, ume da priča tiho, a da ga slušaju.

Dobar materijal za novo lice opozicije.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Jebeno je to što toliko toga ne valja, da je teško reći, e ovo je problem. U ovoj državi je SVE problem. A zna se ko i šta je u korenu svih problema.

I onda se vraćamo na 1 od 5 miliona proteste i zilion zahteva. A svodi se na jedan. JEDAN ČOVEK... Copyright Kesić.

Zato razumem Zelenovića, ali opet, ne padaj u vatru čoveče. Imaš li nekog medijskog treninga, iskuliraj malo pa pričajte posle.

Link to comment
2 minutes ago, banksport said:

Ni jedan ni drugi nisu ni trunku iritantni koliko je g-dja nja-nja, koja uziva da ima fajt u emisiji. Svima nama to sad najmanje treba.

 

apsolutna istina, mogla je ovo da prekine, al' jbg najbitnija je emisija

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, banksport said:

Ni jedan ni drugi nisu ni trunku iritantni koliko je g-dja nja-nja, koja uziva da ima fajt u emisiji. Svima nama to sad najmanje treba.

Gospođa je oduševljena što ima dinamičnu emisiju i skok rejtinga, jebe se njoj za opšte dobro. Rijedak antitalenat za visoku politiku, doduše tu je na tatu

  • +1 4
Link to comment
Gospođa je oduševljena što ima dinamičnu emisiju i skok rejtinga, jebe se njoj za opšte dobro. Rijedak antitalenat za visoku politiku, doduše tu je na tatu
A šta je briga, nije ona kriva što su ovi takvi kakvi su, pogotovo Zelenović koji samo što ne zaplače, tako mi izgleda. Sreća u reklame...
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Gospođa je oduševljena što ima dinamičnu emisiju i skok rejtinga, jebe se njoj za opšte dobro. Rijedak antitalenat za visoku politiku, doduše tu je na tatu

Jos uvek se secam kako je sa merakom napadala Zorana Djindica u vreme kad je to bilo ravno pucanju u njega.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Gospođa je oduševljena što ima dinamičnu emisiju i skok rejtinga, jebe se njoj za opšte dobro. Rijedak antitalenat za visoku politiku, doduše tu je na tatu

Nekad se zapitam da li je to zapravo talenat, posebno uzevši u obzir ko je tata, ali onda ipak zaželim da ne budem ciničan, zaverenički nastrojen, a ni licemeran s obzirom da redovno pratim emisiju.

Edited by Milošica
Link to comment

Danas su svi bili zajedno na KZS ispred predsednistva...

Meni vec tada bilo bezveze "komplikovanje" kad je ova prosta varijanta radila posao.

Nisam ja video da su ovo troje nesto protiv tog zahteva.

Jbga ne znam sta je gore, ovo komplikovanje ili da Zelenovic "namece" neke svoje tripove.

Mislim jasno je bilo da se nesto kuva kad je onaj iz N1 insistirao "a gde vam je Savo"

Link to comment

Nije Oljin posao da bude medijator opoziciji.

Just now, banksport said:

Jos uvek se secam kako je sa merakom napadala Zorana Djindica u vreme kad je to bilo ravno pucanju u njega.

Ih, da je jedina, cela "nezavisna" medijska scena se takmičila...

  • +1 6
Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Gospođa je oduševljena što ima dinamičnu emisiju i skok rejtinga, jebe se njoj za opšte dobro. Rijedak antitalenat za visoku politiku, doduše tu je na tatu

Pa to joj je i posao.Uvek bio.Ima brend ima sljaku.To sto je ona nabedjena velicina u njenom poslu, nije kriva sto su ovi debili.

Sta ima ona da bude "talenat za visoku politiku"?

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...