Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

  

2 minutes ago, dùda said:

Je li i Ćuta za ovo proširenje liste ?

 

Danas je Ćuta bio sa Zelenovićem i Dobricom ispred predsedništva i objavili su te zahteve. Ali sumnjam da je on mozak operacije.

Edited by Zabalujev
Link to comment

gledam utisak i pitam se jel ovo juče protest protiv vučića/sns ili rio tinta/ekološki



 

 

 

meni srbin i očuvanje životne sredine nekako ne idu zajedno, pa to je i divlja gradnja, i bacanje sandučara u lokalni potok ne samo rio tinto

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

meni srbin i očuvanje životne sredine nekako ne idu zajedno, pa to je i divlja gradnja, i bacanje sandučara u lokalni potok ne samo rio tinto

Aha, i to, a i u domaćim eko-pokretimaima svega i svačega, a najmanje "zelene-eko-levice" i šta ja znam. Tu su i "mrš iz moju avliju" i "ne damo zemlju strancima". Uostalom, videli smo na onom prvom Eko-ustanak mitingu.

Juče se priključili ljudi više iz revolta prema represiji i sveopštih razloga protiv Vučića. Pobogu, na prenosima iz Šapca, Niša i Preljine video likove sa četničkim zastavama. Ekologija, axa.

  • +1 1
Link to comment

Večerašnja emisija je sranje, a i iritantni Zelenović na stranu, ni Savo me ne oduševljava koliko god harizme da ima, a ima.

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment

Sad ce neko da zove Zelenovica i da mu objasni neke stvari. Lik je antitalenat za politiku, apsolutno ne razume sta mu Sava prica.

Zahtev za razbijanje medijske blokade da, ali ne REM posto je to politicki zahtev, a to ljude, za sada, odbija.

A zahtev za, recimo, emisiju na RTS je vec postojao kad je trazeno da se pusti spot. To bi bio nastavak tog zahteva, a ne politicki zahtev.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...