Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Bio je na listi, bili su i Čeda i Čanak sa Botom, itd. Koliko znam, lik nije dio izvršne vlasti, plus jedan je od rijetkih koji iznosi kakve sve gadosti radi beogradska vlast. Dopuštam da ja možda griješim, do sad ga nisam gledao na Pinku, ali i da lik vodi neke svoje bitke u fazonu da ide mimo ekipe Đilas/Jeremić. Što mi je ok, legitimno, možda malo naivno, no nisam do sad stekao utisak da hvali vlast, čak je ponekad baš odlično kritičan. Jeste da je za mene lakmus gostovanje na Pinku da bih nekog proglasio kolaboracionistom, ali ovo djeluje kao glič u sistemu, bar po kontraproduktivnosti. Vidjećemo, možda se Rade sprema za ulogu Ostojića, za sad kod mene ima pretpostavku nevinosti, sem toga što je pristao da ode na Pink.

 

Link to comment

Pre Veljanovskog je i njegov saborac Olenik bio na Pinku u istoj emisiji i isto tako "ostro napadao vlast". Nije im zabagovao sistem, nego po potrebi dovode lazne kriticare kako deo predizbornih pripremnih radnji..

  • +1 1
Link to comment

Jedino što je problem što sistem AV i SNS počiva na premisi da je on najpametniji, najjači i nepogrešiv i uvijek bolji sutra nego juče, tako da bilo kakvo pravdanje ili šlajfanje AV u njihovom referentnom sistemu djeluje kao odraz slabosti. A aksiom je da AV ne podnosi da ga neko hvata u laži ili da ispada pametniji od njega ili mu govori stvari koje su mu neprijatne pa da je režirao Spilberg, da ode u nervni slom uprkos scenariju.

Link to comment

propustili sve vest da je veljanovski sa oliverom zekić u onom telu za praćenje medija tokom izbora

konstruktivna opozicija (jbg, čedomir je postao potpuno nebitan pa moraju da od gdf-a (olenik, veljanovski i ko zna ko još da)

naprave konstruktivnu opoziciju. i oni su često na pinku)

 

Olivera Zekić i Rade Veljanovski će nadzirati medije za vreme izbora

 

https://nova.rs/vesti/politika/olivera-zekic-i-rade-veljanovski-ce-nadzirati-medije-za-vreme-izbora/

  • +1 2
Link to comment

Zar shit - tvit nema svoji temu ?

Nemojte zajebavati sa idejom da Veljanovski radi bilo sta drugo do ucestvuje u izreziranoj predstavi.

Edited by Lezilebovich
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Lezilebovich said:

Nemojte zajebavati sa idejom da Veljanovski radi bilo sta drugo do ucestvuje u izreziranoj predstavi.

 

Odmah da se ogradim da nisam imao snage da prebacim na pink, ali slazem se 100%. Ubedjen sam da je ono tamo bilo bas onako izrezirano samo zato sto je Marinika bila u Utisku pa da se skrene paznja. I ne mislim uopste da je vucic neki mag politike, vec ima tim ljudi koje masno placa nasim parama vec 10 godina, a on je samo glumac koji izgovara naucen takst, uvek namenjen odredjenoj ciljnoj grupi, cak ga u poslednje vreme i mrzi da uci pa cita sa papira. I ono sa zakonom u oklahomi, ili je zaboravio naucen tekst ili je namerno tako napisano samo da bi ostavilo utisak i da se prica o tome

Link to comment

Veljanovski "služi svrsi".
Jbga suviše je pametan da ne bi shvatio ulogu koja mu je namenjena.
I to sa udesom[emoji769]
Al jbga to se vraćaju dugovi iz "prethodnog života".







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Rade Veljanovski bio je urednik II programa Radio Beograda u herojsko vreme kad je svako prepodne išla emisija 'Niko kao ja'. Ko to nije slušao, neka ne priča o Veljanovskom. Zlatno doba radija u Srbiji.

  • +1 6
Link to comment
Rade Veljanovski bio je urednik II programa Radio Beograda u herojsko vreme kad je svako prepodne išla emisija 'Niko kao ja'. Ko to nije slušao, neka ne priča o Veljanovskom. Zlatno doba radija u Srbiji.
Naravno da se slušalo to.
Zato i pišem da vrlo dobro zna mehanizam u koji ga vuku.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment

Nisam gledao Šit Tvit (niti ću).
Ali me interesuje da li je svako ko se tamo pojavi sluga režima?
Jasno je meni da se tamo ide mečki na rupu. Ali, kako inače da se dopre to tih ljudi nego da se gostuje tamo? Ako čovek ima dobre stavove i zna kako da ih zastupa onda će se to videti i u takvom okruženju.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Naravno da se slušalo to.
Zato i pišem da vrlo dobro zna mehanizam u koji ga vuku.
 

 

100%

 

Nije mogao da postane urednik u tom sistemu a da ga ne poznaje. Ali se nije brukao kao neke njegove kolege.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...